Wypadek w Apolonce
Źródło: Częstochowa 986

Tragiczny wypadek pod Janowem. Młoda matka roztrzaskała auto na drzewie. Nie żyje 2-letnie dziecko

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
24 Listopada 2020

Wypadek w Apolonce pod Janowem okazał się tragiczny. Dwie osoby są hospitalizowane, a jedna nie żyje. Ofiarą jest dwuletnie dziecko. Do zdarzenia doszło z niewyjaśnionych przyczyn. Auto kierowane przez 18-latkę zjechało z drogi i uderzyło w przydrożne drzewo.

W pod Janowem (pow. częstochowskim) na DK46, między Częstochową a Szczekocinami doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

Samochód kierowany przez 18-letnią kobietę uderzył w drzewo i nie pozostało z niego niemal nic. W pojeździe znajdowało się jej 2-letnie dziecko, które niestety nie przeżyło zderzenia.

Wypadek na DK46 pod Janowem. Matka zmiażdżyła auto na drzewie

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

Wypadek w Apolonce

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 23 listopada, w godzinach wieczornych. W miejscowości Apolonka samochód osobowy z niewiadomych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo.

W środku znajdowały się trzy osoby, a za kierownicą siedziała 18-letnia kobieta. W wyniku zdarzenia dwie osoby są hospitalizowane. Jedna nie żyje - to dwuletnie dziecko

Wypadek w Apolonce pod Janowem. Nie żyje dwuletnie dziecko. Lekarz na miejscu stwierdził zgon

Informację mówiącą o śmierci 2-letniego dziecka, potwierdziła podkomisarz Sabina Chyra-Giereś, rzeczniczka policji w Częstochowie. Matka dziecka, jak również mężczyzna podróżujący samochodem, zostali ranni, ale udało im się przeżyć. Policja, pod nadzorem prokuratora, badają szczegółowe okoliczności dotyczące przyczyn tego tragicznego wypadku.

Wypadek pod Janowem

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł