ZDrogi.pl > Aktualności > Noga mężczyzny utknęła w drzwiach Solarisa. Autobus wlókł go po jezdni
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 14:49

Noga mężczyzny utknęła w drzwiach Solarisa. Autobus wlókł go po jezdni

Wypadek w Tallinnie
https://streamable.com/ijr6ft

Do niesamowicie niebezpiecznej sytuacji doszło w Tallinnie 14 listopada.

Tamtego dnia o godzinie 15:14 centrum alarmowe otrzymało wiadomość, że w dzielnicy Mustamäe na ulicy Tammsaare pewien mężczyzna jest ciągnięty drogą przez autobus.

Wypadek w Tallinnie. Noga pasażera zaklinowała się w drzwiach.

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

To pasażerowie poinformowali kierowcę autobusu o tym, co się stało. Udało się uwolnić 29-letniego mężczyznę, który utkwił w drzwiach autobusu. Okoliczności, które spowodowały wypadek, są obecnie wyjaśniane” - powiedziała Heleni Puusemp, starszy inspektor Grupy Nadzwyczajnej Prefektury Północnej.

Olga Polienko, szefowa komunikacji w Tallinna linnatranspordi AS, poinformowała, że firma w pełni współpracuje z policją, aby dowiedzieć się, jak i dlaczego doszło do wypadku.

Z pewnością dołożymy wszelkich starań, aby podobna sytuacja nigdy się nie powtórzyła. Przepraszamy ofiarę i pasażerów” - powiedziała.

Według naocznych świadków autobus odjechał z miejsca zdarzenia, zanim przyjechała karetka. Polienko powiedziała jednak, że nie jest w stanie odnieść się do zarzutów w stosunku do kierowcy, ponieważ sprawa jest nadal badana przez policję.Jeśli tak było, to z pewnością nie było to właściwe postępowanie kierowcy autobusu i firma wyciągnie w stosunku do niego konsekwencje.

Wypadek w Tallinnie. Karetka zabrała mężczyznę do szpitala.

Według wstępnych danych ofiara była nietrzeźwa.

Poszkodowana była również osoba, która próbowała poinformować kierowcę autobusu o niebezpiecznej sytuacji. Na filmie z kamerki samochodowej pojazdu jadącego za autobusem widać pasażera, który machając rękami, wypada z pojazdu i jest zmuszony biec między samochodami przez skrzyżowanie ruchliwych ulic.

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected] ===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`