Wypadek Stargard
Źródło: OSP Dobrzany

Osobowe Audi roztrzaskało się o drzewo. Kierowca zginął na miejscu

Piotr DutkaPiotr Dutka
22 Lutego 2021

Wypadek, do którego doszło w miejscowości Biała w województwie zachodniopomorskim, dosłownie mrozi krew w żyłach. Osobowe Audi z niewyjaśnionych przyczyn zjechało z jezdni i z wielką siłą wjechało w drzewo. Kierowca nie miał jakichkolwiek szans na przeżycie.

Wypadek w województwie zachodniopomorskim. Osobowe Audi dosłownie wbiło się w przydrożne drzewo.

Do tego przerażającego zdarzenia doszło w niedzielę, 21 lutego na drodze pomiędzy miejscowościami Biała i Długie w województwie zachodniopomorskim. Samochód osobowy z wielką siłą wjechał w przydrożne drzewo.

- O godzinie 12.23 dostaliśmy zgłoszenie, że w okolicy Białej samochód osobowy uderzył w drzewo - mówi mł. kpt. Rafał Matysik z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Stargardzie.

Wstępne ustalenia policjantów wykazują, że 49-letni kierowca Audi, z niewiadomych przyczyn zjechał na lewą część jezdni i dosłownie wbił się w drzewo.

Brytyjczycy nie chcą aut poleasingowych, tysiące niszczeją na torachBrytyjczycy nie chcą aut poleasingowych, tysiące niszczeją na torachCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

Mieszkaniec gminy Dobrzany nie miał żadnych szans na przeżycie. Zginął w koszmarnych okolicznościach.

Siła uderzenia była tak duża, że kierowca dosłownie wypadł z samochodu. Miejscowi policjanci pod nadzorem prokuratora będą wyjaśniali przyczyny tego potwornego incydentu.

Jak widać na zdjęciach z miejsca zdarzenia, z samochodu praktycznie nic nie zostało. Pojazd został dosłownie rozerwany na strzępy.

Na miejscu tragedii przez dłuższy czas działali strażacy z jednostki ratowniczo-gaśniczej w Stargardzie, Ochotniczych Straży Pożarnych z Dobrzan, Długiego i Chociwla, zespół ratownictwa medycznego z pogotowia ratunkowego oraz stargardzka policja.

Niestety, ale nie był to jedyny tragiczny wypadek, który miał miejsce w naszym kraju w ostatnich dniach. Do równie przerażającego incydentu doszło w na drodze ekspresowej S3 w woj. dolnośląskim. Na wysokości Głogowa w kierunku Zielonej Góry doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Niestety, ale w wyniku tego incydentu zginęły dwie osoby, a trzecia walczy o swoje życie w szpitalu. Świadkowie zdarzenia wskazują, że jeden z kierujących jechał pod prąd..

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Andrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoAndrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoCzytaj dalej

Następny artykuł