ZDrogi.pl > Aktualności > Kilkanaście osób rannych, jedna nie żyje. Gigantyczny karambol pod Warszawą
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 14:49

Kilkanaście osób rannych, jedna nie żyje. Gigantyczny karambol pod Warszawą

Wypadek w Miejscowości Zamienie
Facebook: facebook/patrol policji kolbiel i okolice

Karambol pod Mińskiem Mazowieckim. Jedna osoba nie żyje, a 11 zostało rannych - podała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Droga pomiędzy Kołbielą a Mińskiem Mazowieckim jest całkowicie zakorkowana. Policja kieruje samochody objazdami.

Jak informuje GDDKiA, do wypadku doszło pomiędzy Kołbielą a Mińskiem Mazowieckim w miejscowości Zamienie. W zdarzeniu brały udział 3 samochody osobowe, 2 samochody dostawcze, 1 samochód ciężarowy.

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

Wypadek na Mazowszu. Jedna osoba zginęła, trzy osoby zostały ranne

Do wypadku doszło, gdy kierowca ciężarówki, który jechał do Kołbieli drogą numer 50, z nieustalonych przyczyn nie wyhamował i wjechał w pojazdy, które stały na skrzyżowaniu na czerwonym świetle - poinformował aspirant Marcin Zagórski z Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim.

Kierowca ciężarówki następnie zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z kolejnymi pojazdami. Ostatecznie jego pojazd zjechał do rowu.

W wyniku obrażeń kierowca ciężarówki zginął na miejscu. Są też osoby ranne - potwierdził Zagórski.

Wypadek w miejscowości Zamienie

Droga jest kompletnie zablokowana, a Policja wyznaczyła objazd trasą: Stojadła- DK92 - węzeł Konik - autostradę A2 - węzeł Lubelska - droga S17 - Kołbiel.

- Wypadek miał miejsce na 211 kilometrze drogi. Do akcji ratunkowej wysłaliśmy 10 zastępów straży pożarnej. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin - podsumował st. kpt. Kamil Płochocki ze straży pożarnej w Mińsku Mazowieckim.

To kolejny wypadek w tej miejscowości w ostatnim czasie.

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected] ===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`