Wypadek na przejściu granicznym - dwie osoby nie żyją
Źródło: Facebook: Głuchołazy to MY

Tragiczny wypadek na przejściu granicznym. Zginęły dwie osoby, trzecia walczy o życie

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
11 Stycznia 2021

Wypadek, do którego doszło dziś rano (11 stycznia) miał tragiczny finał. Zginęły dwie młode osoby, trzecia walczy o życie w szpitalu. Okoliczności wyjaśniać będzie czeska policja - do zdarzenia doszło po czeskiej stronie dawnego przejścia granicznego w Konradowie.

Wypadek na dawnym przejściu granicznym na polsko-czeskiej granicy w Konradowie (woj. opolskie).

Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano (11 stycznia). W wyniku uderzenia samochodu osobowego w konstrukcję dawnego przejścia zginęły dwie osoby, jedna została ranna - poinformował dyżurny KW Państwowej Straży Pożarnej w Opolu.

Wypadek w Konradowie - nie żyją dwie osoby

Z nieznanych przyczyn jadący od strony Czech samochód z polskimi tablicami rejestracyjnymi, w którym znajdowały się trzy młode osoby, uderzył w słup będący częścią konstrukcji dawnego przejścia granicznego.

Jak podało Radio Opole, do wypadku wysłano aż 4 zastępy straży pożarnej. Na miejscu była też policja i prokurator. Ruch na drodze był znacząco utrudniony.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

Wypadek na dawnym przejściu granicznym. Nastolatka walczy o życie

W wyniku zderzenia dwie osoby jadące autem, w tym kilkunastoletni kierowca, zginęły na miejscu. Kolejną ofiarą śmiertelną jest mężczyzna w wieku ok. 20 lat.

Ciężko ranną pasażerkę przewieziono do szpitala w Nysie.

Okoliczności wypadku najprawdopodobniej będzie wyjaśniała czeska policja, ponieważ do wypadku doszło po czeskiej stronie granicy.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł