Wypadek Chiny
Źródło: Reddit/Idiots in car

Co było przyczyną tej drogowej tragedii? Samochód przebił barierki i wpadł do wykopu - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
7 Stycznia 2021

Wypadek z poniższego nagrania dosłownie mrozi krew w żyłach. Samochód osobowy przebił się przez barierki i wjechał do głębokiego wykopu.

Wypadek, który jeży włos na głowie. Samochód przebił barierki i wjechał do głębokiego wykopu.

Chwila nieuwagi i brak odpowiedniego skupienia mogą doprowadzić do ogromnej tragedii. Niestety, ale bardzo często składają się one na spory procent tragicznych wypadków drogowych.

Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło w jednym z chińskich miast. Została ona zarejestrowana przez jedną z kamer przemysłowych.

Filmik rozpoczyna się w momencie gdy biały sedan przejeżdża po plastikowych barierkach drogowych. Wszystko jednak dzieje się bardzo wolno, więc można spodziewać się, że cały incydent nie będzie mieć tragicznych konsekwencji dla nieuważnego kierującego.

Jednak dopiero za chwilę cała sytuacja zmieni się o 180 stopni, a samochód zniknie z pola widzenia. Wiadomo, że pojazd wpadł do głębokiego wykopu.

Polonez Caro na polskich tablicach jeździ po ulicach Chicago. Auto robi ogromną furoręPolonez Caro na polskich tablicach jeździ po ulicach Chicago. Auto robi ogromną furoręCzytaj dalej

Wypadek zarejestrowany w Chinach dosłownie mrozi krew w żyłach. Samochód znika w głębokim wykopie.

Jak widać, brak odpowiedniego skupienia mogła mieć tragiczne skutki. Nie wiadomo, czy cała sytuacja była pokłosiem wpatrywania się w ekran telefonu, czy może przyczyną były problemy zdrowotne.

Tak czy inaczej finał tego zdarzenia był po prostu przerażający. Wideo jasno i klarownie wskazuje, że takie incydenty są śmiertelnie niebezpieczne dla każdego kierowcy.

Dokładnie nie wiadomo, czy osobom przebywającym w pojeździe stało się coś poważnego. Jednak jest mało prawdopodobne, że wyszły one z tego zdarzenia bez żadnego szwanku.

Perhaps they needed a LARGE SINKHOLE AHEAD sign from r/IdiotsInCars

Sytuacja z naszego podwórka, a dokładniej z miejscowości Czerwona Woda idealnie oddaje skalę zagrożenia. Brak odpowiedniego skupienia, ale również złe warunki atmosferyczne doprowadziły do wielkiej tragedii. Staruszek wjechał pod rozpędzoną ciężarówkę. Zginął w tragicznych okolicznościach

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Następny artykuł