ZDrogi.pl > Na drogach > Koszmar na publicznej drodze. Osobowe Audi z impetem wbiło się w TIR-a
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 14:37

Koszmar na publicznej drodze. Osobowe Audi z impetem wbiło się w TIR-a

Wypadek DK91
KPP Łęczyca

Wypadek na DK91 zakończył się prawdziwym koszmarem. Osobówka z impetem wbiła się w TIR-a.

Do przerażającego incydentu doszło na 297 kilometrze drogi krajowej numer 91 na wysokości miejscowości Ogrodzona (gm. Daszyna). Zderzyły się samochód osobowy oraz TIR. 

 Informacja o koszmarnym wypadku, wpłynęła do dyżurnego straży pożarnej w Łęczycy w samym środku nocy, około godziny 3.00.

Wstępne ustalenia policji wskazują, że kierowca samochodu osobowego z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, wprost pod rozpędzonego TIR-a. Doszło do czołowego zderzenia tych pojazdów. 

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

Wypadek na trasie pomiędzy Krośniewicami a Łęczycą. Kierowca osobówki nie zginął w koszmarnych okolicznościach. 

Siła uderzenia była tak duża, że policjanci, którzy przybyli na miejsce tragedii mieli poważny problem z określeniem marki samochodu. Dodatkowo ciężarowa Scania wypadła z drogi, przejechała przez głęboki rów i finalnie zatrzymała się w pobliskim polu. Kierowca ciężarówki był trzeźwy.

fot. KPP Łęczyca

Niestety, ale w wyniku tego zdarzenia, na miejscu zginął 41-letni mieszkaniec województwa łódzkiego, kierujący Audi. Zarówno 48-letni kierowca ciężarówki, jak i jego 33-letni pasażer zostali przewiezieni do najbliższego szpitala. Wiadomo, że ich życiu nie zagraża poważne niebezpieczeństwo. Według portalu Panorama Kutna opuścili już placówkę medyczną.

Na miejsce zadysponowane zostały dwa zespoły ratownictwa medycznego, a także zastępy straży pożarnej z powiatów kutnowskiego i łęczyckiego – JRG Kutno, JRG Łęczyca, OSP Daszyna i OSP Krośniewice.

Okoliczności wypadku wyjaśniają lokalni policjanci pod nadzorem prokuratury rejonowej w Łęczycy.

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected] ===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`undefinedundefined

Powiązane