Wypadek w Sławnie. Nastolatek wypadł z bagażnika
Źródło: Materiały Policyjne

Wypadek w Sławnie. Jedna z ofiar wypadła z bagażnika auta

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
2 Października 2020

Wypadek w Sławnie (woj. łódzkie). 17-latek wypadł z bagażnika Seata po uderzeniu pojazdu w drzewo. Nastolatek z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala.

17-latek „dla żartów” wsiadł do bagażnika Seata, którym podróżował z kolegami. Niestety, kierowca w trakcie jazdy stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo. Chłopak z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Wypadek w Sławnie. Nastolatek wypadł z bagażnika.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

Do zdarzenia doszło 30 września ok. godz. 21:30 w gminie Sławno w powiecie opoczyńskim (woj. łódzkie). Funkcjonariusze ustalili, że 18-letni kierowca Seata nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wpadł w poślizg. Następnie prowadzone przez niego auto uderzyło w przydrożne drzewo.

Wypadek w Sławnie. Nastolatek wypadł z bagażnikaWypadek w Sławnie. Nastolatek wypadł z bagażnika
Materiały Policyjne

W samochodzie, oprócz kierowcy, podróżowali jego koledzy w wieku 17 i 18 lat. Młodszy z pasażerów „dla żartów” wsiadł do bagażnika Seata. W wyniku silnego otworzyła się klapa i 17-latek wypadł z samochodu.

Wypadek w Sławnie. 17-latek z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Jego kolegom nic się nie stało. Wszyscy byli trzeźwi.

Za wypadek i obrażenia 17-latka winę poniesie kierowca pojazdu. To on jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo przewożonych osób. Pasażer może podróżować jedynie w miejscu dla niego przeznaczonym, zgodnie z warunkami technicznymi pojazdu.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł