Wypadek motocyklisty
Źródło: Materiały Policyjne

Motocyklista zginął w wypadku. Jechał bez kasku

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
2 Października 2020

Wypadek w Kisielicach. Zginął 27-letni motocyklista, który poruszał się jednośladem bez kasku i uprawnień. Mężczyzna stracił ponowanie nad pojazdem i uderzył w znak drogowy. Zginął na miejscu.

27-letni motocyklista zginął w wypadku w gminie Kisielice koło Iławy (woj. warmińsko-mazurskie). Mężczyzna jechał bez kasku i nie miał uprawnień do kierowania pojazdem.

Wypadek w Kisielicach. Zginął młody motocyklista.

Polska policja zatrzymała amerykańską. Jak zajrzeli do dowodu rejestracyjnego, to dopiero się zdziwiliPolska policja zatrzymała amerykańską. Jak zajrzeli do dowodu rejestracyjnego, to dopiero się zdziwiliCzytaj dalej

Zobacz także: Nastolatek w BMW z impetem wbił się w ciężarówkę. Jego mama zginęła w tragicznych okolicznościach

Jak poinformował w rozmowie z Polską Agencją Prasową mł. asp. Tomasz Markowski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, do zdarzenia doszło po północy w gminie Kisielice (woj. warmińsko-mazurskie).

27-letni mężczyzna stracił panowanie nad jednośladem na łuku drogi, uderzył w znak drogowy i zginął na miejscu. Motocyklista nie miał uprawnień do kierowania motocyklem i jechał bez kasku.

Wypadek motocyklisty. To kolejne w ostatnich dniach zdarzenie, w którym zginął kierujący jednośladem bez uprawnień i kasku.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Na sprzedaż trafiło BMW M1 należące do Paula WalkeraPrawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Na sprzedaż trafiło BMW M1 należące do Paula WalkeraCzytaj dalej

Następny artykuł