ZDrogi.pl
Policja niebezpieczna interwencja

Youtube.com InsideEdition

Śmiertelnie niebezpieczna interwencja. Policjantka błagała o życie - Wideo

22 Marca 2022

Autor tekstu:

Konrad Karpiuk

Udostępnij:

Policja w swojej pracy napotyka wiele niebezpiecznych sytuacji. Ta amerykańska funkcjonariuszka znalazła się w sytuacji zagrożenia życia. Podejrzany skierował broń w jej stronę, nie miała jak zareagować.

Amerykańska policja zauważyła przy drodze auto bez tablic rejestracyjnych, w których siedział mężczyzna. Radiowóz zatrzymał się w pewnej odległości od pojazdu, do którego podeszła funkcjonariuszka. Z pozoru niegroźna interwencja szybko zmieniła się w sytuację zagrożenia życia.

Niebezpieczna sytuacja policji, funkcjonariuszka błagała o życie

Policjantka Brianna Tedesca zapytała podejrzanego, co tu robi, ten odpowiedział, że tylko uciął sobie drzemkę. Funkcjonariuszka poprosiła go o dokument prawa jazdy. Mężczyzna zaczął szukać czegoś w aucie, cały czas zachowywał się nerwowo. Po chwili stwierdził, że nie ma przy sobie dokumentu.

Wtedy policjantka poprosiła o imię i nazwisko. Tłumaczyła, że musi sprawdzić, czy nie jest poszukiwany, dodając przy tym, że "jest pewna, że nie jest". Nie wiedziała jednak, że ma do czynienia z niebezpiecznym zbiegiem, poszukiwanym za morderstwo.

Podejrzany podał policjantce fałszywą tożsamość James Duncan. Policjantka przeszukała bazę danych, ale nie znalazła prawa jazdy zarejestrowanego na taką osobę. Poprosiła więc o jakikolwiek dowód tożsamości. Wtedy sprawca podał dokumenty, żeby odwrócić jej uwagę i wyjął pistolet, który wymierzył w stronę funkcjonariuszki.

Policja nie sądziła, że będzie miała do czynieina z mordercą

Wywiązała się szarpanina, Brianna Tedesco zaczęła krzyczeć i błagać przestępcę o litość. Sytuacja trwała około 20 sekund, szybko nadbiegł jednak drugi funkcjonariusz, który strzelił w kierunku sprawcy siedzącego w samochodzie.

Przestępca zginął po postrzale przez policjanta. W rzeczywistości sprawca nazywał się Kenneth Martell. Na sumieniu miał włamanie i morderstwo 88-letniego Theodore Garvera w Pennsylwanii. Jak widać, został odnaleziony, z tym że procesu nie doczekał.

Źródło: Youtube.com InsideEdition

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Tagi:

Konrad KarpiukAutor

Były redaktor Pikio.pl i Biznesinfo.pl. Wcześniej współpracownik portalu Świat na Kołach. Student w Instytucie Socjologii na Uniwersytecie Warszawskim. Pasjonat starej i analogowej motoryzacji, o której najchętniej piszę. Posiadacz BMW E30 i Poloneza "Akwarium" w stanie pernamentnego remontu.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@zdrogi.pl

Podobne artykuły

Motocyklista zderzenie z autem

Motocyklista przyśpieszył, a kierowca wymusił. Skończyło się makabrycznym zderzeniem - Wideo

Czytaj więcej >

Pędził BMW ponad 150 km/h. Chwilę później samochód odjechał na lawecie, a on stracił prawko

Czytaj więcej >
Ferrari kolizja na drodze

Na prostej drodze wpadł w poślizg Ferrari. Rozbił auto za milion złotych - Wideo

Czytaj więcej >

Osobówka była ciągnięta pod naczepą TIR-a. 19-latka miała sporego pecha

Czytaj więcej >