Wideo - Toyota uderza w Camaro
Źródło: Carscoops

Toyota Land Cruiser wjeżdża wprost w Camaro - Wideo

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
16 Grudnia 2020

Wideo przedstawia niebezpieczny wypadek, do którego doprowadził kierowca Land Cruisera. Jak się potem okazało - miał sporo na sumieniu. Mężczyzna ostatecznie usłyszał mnóstwo zarzutów i najbliższy czas spędzi za kratkami.

Do incydentu doszło w sobotę 5 grudnia. Całość została zarejestrowana na nagraniu z kamery samochodowej. Ten film pokazuje czerwone Camaro jadące prawym pasem, tuż za białą furgonetką i mijające po lewej stronie dużą ciężarówkę. Nagle Land Cruiser przyspiesza i uderza w tył Chevroleta, który następnie uderza w ciężarówkę.

Za kierownicą siedział mężczyzna, który ostatecznie został aresztowany przez australijską policję - jak się potem okazało, miał na koncie wiele przestępstw. Mężczyzna miał przy sobie narkotyki i broń.

Siły policyjne Nowej Południowej Walii twierdzą, że, po uderzeniu, z Land Cruisera wysypały się na drogę worki próżniowe zawierające około 47 kg marihuany i 39 000 dolarów australijskich w gotówce.
Kiedy władze przybyły na miejsce zdarzenia, przeszukały Toyotę - znalazły siedem sztuk broni palnej, amunicję i biały proszek, który ich zdaniem był kokainą.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

Wideo. Kierowca Toyoty uderza z ogromną siła w Chevroleta Camaro

37-letni mężczyzna, zidentyfikowany jako Keith Anderson, odniósł lekkie obrażenia i został opatrzony przez ratowników medycznych na miejscu zdarzenia, zanim został zabrany do szpitala Wyong w celu wykonania testów na obecność narkotyków i alkoholu.

Wkrótce przewieziono go na komisariat policji w Wyong i postawiono mu zarzuty, które obejmują handel narkotykami i bronią. Nie podano żadnych szczegółów dotyczących możliwych obrażeń odniesionych przez kierowcę Camaro.

Wideo zamieszczamy poniżej:

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł