Wideo przedstawia wypadek z wnętrza auta
Źródło: YouTube: Boosted F-150

Wystrzał poduszek powietrznych w slow motion w trakcie prawdziwego wypadku. Wideo

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
12 Października 2020

Wideo przedstawia wnętrze samochodu oraz pasażerów w trakcie wypadku drogowego. Nagranie pozwala wyciągnąć wnioski. Na szczęście wypadek był stosunkowo niegroźny i nikt z jadących autem nie ucierpiał.

W internecie właśnie wypłynęło nagranie pokazujące przebieg wypadku Forda F150, które obrazuje nam kilka istotnych kwestii.

Wideo działa na wyobraźnię. Boli od samego patrzenia

Polska policja zatrzymała amerykańską. Jak zajrzeli do dowodu rejestracyjnego, to dopiero się zdziwiliPolska policja zatrzymała amerykańską. Jak zajrzeli do dowodu rejestracyjnego, to dopiero się zdziwiliCzytaj dalej

Zobacz także: Nastolatek w BMW z impetem wbił się w ciężarówkę. Jego mama zginęła w tragicznych okolicznościach

Jak wygląda wypadek samochodowy - teoretycznie wszyscy wiemy. Jak drobne szczegóły wpływają na obrażenia, które odniesiemy w zdarzeniu? Tego już niespecjalnie.

Poniższe nagranie, choć bardzo ciekawe, zwróciło moją uwagę na kwestię trzymania rąk na kierownicy. Przyjrzyjcie się uważnie na łokieć kierowcy w chwili wystrzału poduszek.
Zatrważające, że kierowca, w trakcie wypadku (!), wciąż pozwalał sobie na sporą nonszalancję, próbując wyprowadzić auto.

Mamy nadzieję, że choć część z was, zastanowi się nim zignoruje zalecenia dotyczące sposobu trzymania kierownicy. Nawet jeśli kierowcy nic się nie stało, to boleśnie odczuł działanie poduszek powietrznych.

Wideo zamieszczamy poniżej:

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Na sprzedaż trafiło BMW M1 należące do Paula WalkeraPrawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Na sprzedaż trafiło BMW M1 należące do Paula WalkeraCzytaj dalej

Następny artykuł