Wideo - przejazd kolejowy
Źródło: YouTube: Arsen Kolej

Centymetry od śmierci. Przerażające nagranie z przejazdu kolejowego

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
10 Listopada 2020

Wideo zarejestrowano na jednym z przejazdów kolejowych wwoj. lubuskim. Przedstawia skrajnie niebezpieczne zachowanie kierowcy. Na szczęście tym razem nikt nie ucierpiał.

Wyraźny znak „Stop”, na asfalcie linie nakazujące zatrzymanie pojazdu oraz napis „STOP” - aby nie było wątpliwości, że należy zachować szczególną ostrożność.

To wszystko nie wystarczyło, aby kierowca choć zwolnił przed przejazdem kolejowym na drodze wojewódzkiej nr 137 w woj. lubuskim.

Wideo przedstawia skrajnie niebezpieczną sytuację drogową

Brytyjczycy nie chcą aut poleasingowych, tysiące niszczeją na torachBrytyjczycy nie chcą aut poleasingowych, tysiące niszczeją na torachCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

Jego auto wjechało tuż przed nadjeżdżającą lokomotywę składu towarowego. Cała sytuacja została zarejestrowana kamerą.

Do zdarzenia doszło w sobotę 7 listopada między miejscowościami Templew a Trzemeszne Lubuskie - opisuje autor nagrania.

Według niego kierowca pojazdu jechał z prędkością około 100 km/h i mało prawdopodobne, by nie dostrzegł wjeżdżającego na przejazd składu.

„Linia jest utrzymywana do celów towarowych oraz wojskowych, przez co pociąg pojawia się tu rzadko, ale pojawia, dlatego przejazd jest w taki sposób oznakowany” – dodaje.

Wideo zamieszczamy poniżej:

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Andrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoAndrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoCzytaj dalej

Następny artykuł