Wideo - kierowa Mercedesa doprowadza do niebezpiecznej sytuacji
Źródło: YouTube: Polskie Drogi

Szaleńcza jazda ulicami Warszawy. Kierowca nie przewidział wszystkiego - Wideo

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
7 Grudnia 2020

Wideo przedstawia nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy Mercedesa w samym centrum stolicy. Takie zachowanie może prowadzić do tragedii. Tym razem, na szczęście, nikt nie ucierpiał.

Frog z BMW, który lata temu popisywał się M3 po ulicach Warszawy, znalazł naśladowcę? Późną nocą, gdy ruch ulicy bywa znikomy, niektórzy kierowcy pozwalają sobie na szaleństwa za kierownicą. Niestety, bardzo często amatorom szybkich samochodów brakuje wyobraźni, co idealnie skończyć się może tragicznie.

Potwierdził ostatni popis kierowcy Mercedesa CLA na ul. Tytusa Chałbińskiego w Warszawie. Mężczyzna był przekonany, że zdąży przed zwężeniem.

Zobacz także: Karol Strasburger jest zażenowany wysokością swojej emerytury. "Zbyt niskie, żeby normalnie funkcjonować, utrzymać dom, samochód"

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

Wideo - kierowca Mercedesa doprowadza do niebezpiecznej sytuacji

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło 19 listopada br. przed godz. 22.00, jednak nagranie dopiero teraz zostało opublikowane na popularnym kanale YouTube: „Polskie Drogi". Cała akcja rozegrała się przy zwężeniu ul. Tytusa Chałbińskiego na samym końcu wiaduktu, gdzie od pewnego czasu prowadzone są roboty drogowe.

Autor nagrania zmienił pas ruchu przed zwężającą się drogą i zapewne nawet on się nie spodziewał, że jadący za nim Mercedes-Benz postanowi wcisnąć się w ostatniej chwili.

Zobacz także: Ujawniono nagranie z akcji TOPR. Ciarki chodzą po plecach

Ku zdziwieniu kierowcy Mercedesa, nie zdążył wyrobić się przed pachołkami. CLA przeleciało z dużą prędkością, taranując tym samym wszystko na swojej drodze. Kierowca Mercedesa zniszczył, m.in. pionowy znak i kilka pachołków.

Tym razem jednak system kontroli trakcji zdążył wyprostować tor jazdy auta przed uderzeniem w betonowe pozostałości po budowie znajdujące się przy drodze. Kiedy mężczyzna odzyskał kontrolę nad pojazdem, jak gdyby nigdy nic włączył lewy kierunkowskaz i skręcił w kierunku ronda ONZ.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł