ZDrogi.pl > Na drogach > Trzy osoby ranne, w tym małe dziecko. Koszmarny wypadek w Wylewie
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 15:06

Trzy osoby ranne, w tym małe dziecko. Koszmarny wypadek w Wylewie

Koszmarny wypadek w Wylewie. Trzy osoby ranne
Mł. ogn. Dariusz Bielec, KP PSP Przeworsk

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło w czwartek około godz. 16:20 w miejscowości Wylewa (gm. Sieniawa, pow. przeworski). W zderzeniu busa z osobowym suzuki poszkodowane zostały trzy osoby, w tym dziecko.

Ranni zostali zabrani przez pogotowie ratunkowe do szpitala. Kierowca busa marki Opel uciekł z miejsca wypadku.

- Kierowca busa zbiegł z miejsca wypadku. Droga na odcinku, gdzie doszło do zdarzenia, jest zamknięta, a policja prowadzi dochodzenie - informuje Komenda Powiatowe PSP w Przeworsku.

Do zdarzenia zadysponowano siedem zastępów strażaków PSP i OSP, policję oraz dwa zespoły ratownictwa medycznego. Ich zadaniem było wydobycie poszkodowanych z wraku i udzielenie im niezbędnej pomocy.

Wypadek w Wylewie, na drodze wojewódzkiej nr 835

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący oplem vivaro najechał na tył poprzedzającego go suzuki. W wyniku tego zdarzenia opel wjechał do przydrożnego rowu, a suzuki dachowało. Suzuki kierowała 29-latka z pow. leżajskiego - powiedziała asp. szt. Justyna Urban z Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku.

Kierujący oplem uciekł z miejsca wypadku. Do tej pory nie został zatrzymany. Do szpitala zabrano dwie osoby dorosłe i dziecko - to mieszkańcy pow. leżajskiego.

>
>
>

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: nowiny24.pl

Tagi: Wypadek Mandat