ZDrogi.pl > Aktualności > Tragedia na przejeździe kolejowym. Seniorka nie miała najmniejszych szans na przeżycie
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 15:04

Tragedia na przejeździe kolejowym. Seniorka nie miała najmniejszych szans na przeżycie

myregion.pl
myregion.pl

Przerażający incydent na jednym z przejazdów kolejowych w województwie wielkopolskim. Samochód osobowy wjechał wprost pod rozpędzony pociąg. 67-letnia kobieta nie miała żadnych szans na przeżycie.

Chwila nieuwagi oraz brak odpowiedniej koncentracji przesądziły o koszmarnym wypadku, do którego doszło w niedzielny poranek 10 października w jednej z wielkopolskich miejscowości.

Tuż po 9 rano w miejscowości Wojnowice (gm. Opalenica) na jednym z tamtejszych przejazdów kolejowych, samochód osobowy wjechał wprost po pociąg pasażerski.

Wiele wskazuje na to, że kierująca oplem podróżująca trasą wojewódzką nr 307, nie zauważyła nadjeżdżającego pociągu i wjechała na przejazd. Niestety, ale za swoją decyzję zapłaciła najwyższą cenę.

Na miejsce zadysponowano służby medyczne, które pomimo podjętej próby reanimacji, nie zdołały przywrócić jej czynności życiowych.

Lokalni policjanci ustalili, że osobówka z impetem wbiła się w bok pociągu pasażerskiego. W momencie zdarzenia, składem podróżowały 92 osoby. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie został ranny.

>

Dokładnie nie wiadomo, dlaczego 67-letnia kobieta kierująca osobowym Oplem, na przejeździe kolejowym w miejscowości Wojnowice ominęła lewym pasem zamknięte półzapory kolejowe i uderzyła w pociąg intercity.

Szczegółowe okoliczności tego potwornego zdarzenia będą ustalane przez lokalnych funkcjonariuszy.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected];

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: myregion.pl

Powiązane