ZDrogi.pl

YouTube/Bandyta z kamerką

Kierowca audi i szybka karma. Próbował być cwany - Wideo

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Choć nie lubimy uogólniać, to coś jest w tym, że największą butą za kierownicą wyróżniają się kierowcy aut niemieckich marek premium. Dobitnie potwierdził to bohater dzisiejszego nagrania, który swoim audi ominął kolejkę aut i wjechał na czerwonym.

Jakiś czas temu opublikowano nawet wyniki badań, które jednoznacznie potwierdzały, że „ludzie sukcesu” mają tendencję do łamania przepisów i realizowania swoich celów kosztem innych - to ostatnie zaprezentował kierowca audi, którego wyczyn zarejestrowano na nagraniu.

Widać na nim jak na odcinku drogi z ruchem wahadłowym kierujący audi omija pod prąd stojące w kolejce do świateł pojazdy i przejeżdża na czerwonym. Szybko spotkała go kara, ponieważ z naprzeciwka wyjechało mu auto dostawcze. Kierujący audi nie miał wyjścia i musiał pokonać całą trasę z powrotem na wstecznym.

Szybka karma. Kierowca audi musiał być cały czerwony ze wstydu

Doskonale wtedy widać, jak wiele pojazdów „król” w audi musiał ominąć, aby wpakować się „na chama” na wąski odcinek drogi.

Pod nagraniem nie brakuje uszczypliwych komentarzy internautów pod adresem „bohatera” nagrania. Większość z nich jest zachwycona obrotem spraw i faktem, że kierowcę audi na oczach wszystkich spotkała szybka karma.

Jak przypomina „Bandyta z kamerką” w opisie nagrania:

§ 27. Znaczenie sygnałów w sygnalizacji świetlnej do kierowania ruchem jest następujące:

  1. sygnał czerwony - zabrania wjazdu i wejścia,

  2. sygnał zielony - zezwala na wjazd i wejście,

  3. sygnał żółty - zabrania wjazdu i wejścia na skrzyżowanie wszystkim użytkownikom drogi, z wyjątkiem tych, dla których ruch był otwarty, a których pojazdy w chwili zapalenia się sygnału żółtego znajdowały się tak blisko skrzyżowania, że nie mogłyby zatrzymać się przed nim; sygnał żółty poleca jednocześnie opuszczenie skrzyżowania wszystkim użytkownikom drogi, którzy znajdowali się na skrzyżowaniu w chwili zapalania się sygnału żółtego.

Nagranie udostępniamy poniżej:

Tagi:

AudiMotoryzacja

Podobne artykuły

Na drogach

Pędził BMW ponad 150 km/h. Chwilę później samochód odjechał na lawecie, a on stracił prawko
Czytaj więcej >

Na drogach

Na prostej drodze wpadł w poślizg Ferrari. Rozbił auto za milion złotych - Wideo
Czytaj więcej >

Na drogach

Osobówka była ciągnięta pod naczepą TIR-a. 19-latka miała sporego pecha
Czytaj więcej >

Na drogach

Samochody za niemal 5 milionów zostały zmiażdżone przez koparkę - Wideo
Czytaj więcej >

Na drogach

Tragiczny wypadek na S8. Policja zatrzymała sprawców. Mężczyźni byli nietrzeźwi
Czytaj więcej >

Na drogach

Poznaliśmy przyczynę śmierci 19-latki. Prokuratura podała wyniki sekcji.
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Moim zdaniem samochody są najbardziej zbliżonym do żywej istoty tworem człowieka. Każdy ma swój charakter, historię i potrafi budzić emocje. Od kilkunastu lat śledzę na bieżąco świat motoryzacji, choć najbliższe memu sercu są pojazdy z przełomu lat 80/90. Jestem głównym wydawcą portalu zDrogi.pl i dzielenie się pasją z użytkownikami naszego serwisu sprawia mi ogromną satysfakcję.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]