ZDrogi.pl > Na drogach > Tragedia na prostej drodze. Drzewo zmiażdżyło samochód osobowy
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 15:06

Tragedia na prostej drodze. Drzewo zmiażdżyło samochód osobowy

Komenda Miejska PSP w Słupsku
Komenda Miejska PSP w Słupsku

Do niezwykle koszmarnego incydentu doszło w jednej z pomorskich miejscowości. W czasie jazdy na samochód osobowy spadło drzewo, doszczętnie go miażdżąc. Kierowca nie miał najmniejszych szans na przeżycie.

Incydent miał miejsce w piątek 19 listopada na jednym z odcinków drogi wojewódzkiej numer 213.

Około godziny 21.15 miejscowe służby otrzymały niepokojące zgłoszenie dotyczące wypadku, do którego doszło w miejscowości Murowaniec w gminie Główczyce.

W czasie potężnej wichury na jadący samochód osobowy spadło drzewo. Niestety, ale impet uderzenia był tak duży, że pojazd został dosłownie zmiażdżony.

>

O tragedii przesądziła ogromna wichura.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Niestety, ale kierujący osobowym fiatem nie miał najmniejszych szans na przeżycie. 35-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. W chwili zdarzenia w aucie znajdowała się również pasażerka, która została poszkodowana.

>

Szczegółowe okoliczności, jak i przyczyny tego koszmarnego zdarzenia będą ustalane przez lokalnych funkcjonariuszy. Ich praca będzie nadzorowana przez prokuratora.

Jak informuje Komenda Miejska PSP w Słupsku, działania w trakcie ostatniej nocy były niezwykle intensywne. Strażacy z całego województwa pomorskiego ciężko pracowali przy usuwaniu skutków silnego wiatru. 

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected];

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Źródło: Info112.pl

Powiązane