Toyota Camry uderzyła w hydrant
Źródło: Reddit: r/IdiotsInCars

Toyota Camry uderzyła w hydrant. Tego, co wydarzyło się potem, nikt się nie spodziewał

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
27 Stycznia 2021

Toyota Camry uderzyła w drzewo, po drodze niszcząc hydrant przeciwpożarowy. Strumień wody wystrzelił w powietrze z taką siłą, że uniósł auto. Widok był bardzo osobliwy.

Jeśli zderzysz się z hydrantem przeciwpożarowym mogą się wydarzyć naprawdę dziwne rzeczy, co pokazuje ten film.

Właściwie brak szczegółów dotyczących tego incydentu. Wiemy, że do kolizji doszło niedawno gdzieś w USA.

Toyota Camry uderzyła czołowo w drzewo i przy okazji potrąciła hydrant przeciwpożarowy.

Wybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaWybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

 

Toyota Camry uniesiona przez strumień wody

Woda wystrzeliła w powietrze z takim ciśnieniem, że uniosła tył Camry, pozostawiając ją w bardzo niebezpiecznej pozycji, ale i tworząc przy tym dość zabawną scenę.

Może się wydawać, że tył spoczywa na jakimś obiekcie, ale w rzeczywistości jest to ciśnienie wody, która utrzymuje samochód.

Car bidet. from r/IdiotsInCars

Okazuje się, że reddit to prawdziwa kopalnia nietypowych nagrań z autami w roli głównej. Jakiś czas temu pisaliśmy o złodzieju, któremu przeszkodzono w kradzieży i złapano na gorącym uczynku... na własne życzenie. Złodziej uciekając z miejsca zdarzenia zawisł autem na hałdzie śniegu. Czekał w unieruchomionym pojeździe na przyjazd policji.

Może u nas nie jest to tak popularne, ale są miejsca, gdzie pozostawianie przez kurierów paczek pod drzwiami jest rzeczą normalną. Obecna sytuacja sprawia, że również u nas takie rozwiązanie coraz częściej znajduje zastosowanie.

W Stanach nie jest to niczym niezwykłym. Niestety jest to doskonała okazja dla wielbicieli cudzej własności, którzy tylko czekają na to, aż kurier oddali się od przesyłki, aby wykorzystać sposobność do kradzieży.

Temu złodziejowi niestety dziś się nie udało i został przyłapany na gorącym uczynku, a ucieczka z miejsca zdarzenia poszła mu wyjątkowo źle.

Złodziej na widok właściciela domu wziął nogi za pas i wsiadł do swojego auta. Mężczyzna próbował uciec, ale przypadkiem wjechał na hałdę śniegu i jego auto utknęło. Sam unieruchomił auto i grzecznie czekał w nim na przyjazd funkcjonariuszy.

Idiot attempts to steal a package and gets caught in the act and then makes the dumbest getaway in history (Part 2 in comments) from r/IdiotsInCars

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Dziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoDziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoCzytaj dalej

Następny artykuł