ZDrogi.pl > Aktualności > Śmierć autostopowicza na Mazurach. Potrąciło go auto dostawcze
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 14:49

Śmierć autostopowicza na Mazurach. Potrąciło go auto dostawcze

Śmierć autostopowicza na Mazurach
TOMEK ZIEILINSKI/East News

W miejscowości Bogusze na Mazurach doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego. 32-latek stał przy drodze i próbował złapać "stopa".

Śmierć autostopowicza. Mężczyzny nie zauważył kierowca dostawczego Fiata.

Do potrącenia doszło na drodze krajowej nr 56, niedaleko Grajewa. Autostopowicz szedł poboczem, próbując zatrzymywać nadjeżdżające auta. Niestety jego starania skończyły się tragicznie.

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

32-latek chciał dojechać autostopem do Grajewa. Złapanie "stopa" zdecydowanie utrudniało ubranie mężczyzny. Autostopowicz miał na sobie słabo widoczny po zmierzchu ciemny strój.

Mężczyzny nie zaważył również kierowca Fiata Ducato. Doszło do potrącenia pieszego, który zginął na miejscu.

Kierujący był trzeźwy – powiedziała Agata Kulikowska de Nałęcz z ełckiej policji.

Ofiarą wypadku był mieszkaniec gminy Prostki. Okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratury wyjaśniają policjanci z komendy w Ełku.

Śmierć na Mazurach. Utrudnienia w ruchu

Po wypadku krajowa droga nr 65 została całkowicie zablokowana. Kierowcy byli kierowani na objazdy przez Prostki, Kopijki, Czarną Wieś i Grajewo.

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected] ===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`