Śmierć autostopowicza na Mazurach
Źródło: TOMEK ZIEILINSKI/East News

Śmierć autostopowicza na Mazurach. Potrąciło go auto dostawcze

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
24 Listopada 2020

Śmierć autostopowicza na DK 56. Mężczyzna próbował zatrzymywać auta, będąc ubrany w ciemny strój. Nie zauważył go kierowca Fiata Ducato. Auto dostawcze potrąciło 32-latka, który zmarł na miejscu

W miejscowości Bogusze na Mazurach doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego. 32-latek stał przy drodze i próbował złapać "stopa".

Śmierć autostopowicza. Mężczyzny nie zauważył kierowca dostawczego Fiata.

Do potrącenia doszło na drodze krajowej nr 56, niedaleko Grajewa. Autostopowicz szedł poboczem, próbując zatrzymywać nadjeżdżające auta. Niestety jego starania skończyły się tragicznie.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

32-latek chciał dojechać autostopem do Grajewa. Złapanie "stopa" zdecydowanie utrudniało ubranie mężczyzny. Autostopowicz miał na sobie słabo widoczny po zmierzchu ciemny strój.

Mężczyzny nie zaważył również kierowca Fiata Ducato. Doszło do potrącenia pieszego, który zginął na miejscu.

Kierujący był trzeźwy – powiedziała Agata Kulikowska de Nałęcz z ełckiej policji.

Ofiarą wypadku był mieszkaniec gminy Prostki. Okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratury wyjaśniają policjanci z komendy w Ełku.

Śmierć na Mazurach. Utrudnienia w ruchu

Po wypadku krajowa droga nr 65 została całkowicie zablokowana. Kierowcy byli kierowani na objazdy przez Prostki, Kopijki, Czarną Wieś i Grajewo.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł