ZDrogi.pl > Porady > Sceny niczym z filmu Marvela. Płonący bus stoczył się ze skarpy - Wideo
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 14:39

Sceny niczym z filmu Marvela. Płonący bus stoczył się ze skarpy - Wideo

Płonący van staczał się w dół drogi
Materiały Policyjne

Do zdarzenia doszło 10 marca, około 11 rano, we Fayetteville w Arkansas. Lokalna jednostka straży pożarnej otrzymała wezwanie do płonącego pojazdu. Nagranie z kamery samochodowej uchwyciło moment, w którym płonąca furgonetka stacza się w dół, niemal potrącając pieszego.

Nagranie pochodzi z radiowozu funkcjonariusza - Chase'a Harrisa, który również zjawił się na miejscu. W chwili, gdy policjant parkuje radiowóz, hamulec ręczny płonącej furgonetki puszcza i pojazd zaczyna toczyć się w dół podjazdu.

Płonący pojazd mógł wyrządzić masę szkód - na miejscu zjawiła się policja

Policjant ostrzegł pieszego i szybko wrzucił wsteczny bieg, aby usunąć się z drogi. Chwilę później płonący samochód, przypominający pojazd Ghost Ridera, przecina drogę i stacza się dalej.

Następnie policjant opuścił pojazd, chwycił gaśnicę i pobiegł w kierunku furgonetki, gasząc płomienie dookoła pojazdu, który już rozprzestrzeniły się na krzaki.

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

Do tragedii brakowało niewiele - na miejscu szybko zjawiły się służby

To był wietrzny dzień, więc pożar mógł skończyć się naprawdę źle, a do czasu przybycia straży pożarnej oficer Harris musiał samodzielnie panować nad sytuacją” - powiedział oficer prasowy Straży Pożarnej w Fayetteville, sierż. Tony Murphy.

Strażacy przybyli na miejsce wkrótce po dramatycznych scenach i zdołali ugasić pożar. Na szczęście nikt nie został ranny, a straż pożarna w Fayetteville uważa, że ​​pożar wybuchł od przegrzania furgonetki.

Jestem szczęśliwy, że nasze jednostki zareagowały tak szybko i udało się ugasić te płomienie. Strażacy potrzebują bohaterów i myślę, że oficer Harris tego dnia był bohaterem” - dodał Murphy.

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected] ===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`

Powiązane