Samuel Eto'o miał wypadek samochodowy
Źródło: Twitter: Martinmimb

Legenda Barcelony miała wypadek samochodowy

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
10 Listopada 2020

Samuel Eto'o zakończył karierę piłkarską 7 września 2019 roku. Niedawno brał udział w groźnym wypadku, z którego wyszedł bez większych obrażeń.

Samuel Eto'o miał wypadek samochodowy. Do zdarzenia doszło w Kamerunie, na drodze Nkongsamba-Douala.

Były napastnik FC Barcelony czuje się dobrze - nabawił się jedynie niegroźnych urazów głowy.

Media zapewniają, że 39-latek czuje się dobrze.

Wyprzedzanie na oblodzonej drodze zakończyło się dramatem. Kierowca zapłacił najwyższą cenę - WideoWyprzedzanie na oblodzonej drodze zakończyło się dramatem. Kierowca zapłacił najwyższą cenę - WideoCzytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:

Według medialnych doniesień do wypadku doszło w trakcie powrotu z rodzinnej uroczystości, gdy Samochód Samuela Eto'o uderzył w inny pojazd.

W wyniku wypadku nikt nie doznał poważnych obrażeń.

Obecnie były napastnik Barcelony ma przebywać w szpitalu, gdzie przechodzi dodatkowe badania medyczne.

Zniszczony samochód, którym poruszał się Samuel Eto'o. Rozmawialiśmy ponownie i mogę potwierdzić, że nic mu się nie stało. Lekarze zajmują się dodatkowymi badaniami

- poinformował w mediach społecznościowych dziennikarz Martin Camus Mimb, udostępniając zdjęcie zniszczonego samochodu piłkarza.

Samuel Eto'o zakończył karierę piłkarską 7 września 2019 roku. W przeszłości grał w barwach, m.in. FC Barcelony czy Interu Mediolan.

Zdobył trzy tytułu Ligi Mistrzów. Jest wielokrotnym zdobywcą mistrzostwa Hiszpanii oraz Włoch. Dodatkowo zdobył puchar Klubowych Mistrzostw Świata i dwa razy zdobywał Puchar Włoch.

Zobacz także w naszych serwisach:

HYPERBOOK GTR czyli potężna maszyna do gier - TEST I RECENZJA

 

Następny artykuł