Samochod
Źródło: Instagram

Kobieta z niewiadomych przyczyn podpaliła Jeepa. Doszło do wybuchu - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
12 Lutego 2021

Ukochany samochód to dla każdego kierowcy prawdziwy skarb. Każda ryska bądź uszkodzenie jest mocno odczuwane przez każdego sympatyka motoryzacji. Gorzej, gdy w wyniku jakiegoś zdarzenia, samochód kompletnie nie nadaje się do jazdy. W tym konkretnym przypadku doszło do podpalenia drogiego Jeepa. Co ciekawe, właściciel pojazdu nie miał bladego pojęcia, dlaczego obca kobieta zdecydowała się zniszczyć jego wóz.

Nieudana próba podpalenia samochodu. Kobieta z niewiadomych przyczyn postanowiła zniszczyć samochód obcego mężczyzny.

Nie od dziś wiadomo, że kobiety są bardzo pamiętliwe i negatywne sytuacje, zapamiętują na bardzo długi czas. Poniższy incydent na pierwszy rzut oka wygląda na czysty przykład kobiecej zemsty. Okazuje się, że jest zupełnie inaczej.

Właściciel pojazdu nie wie, co tak naprawdę kierowało kobietą, że zdecydowała się ona zniszczyć jego pojazd. Aktu podpalenia dokonała Sydney Parham, 26-latka, mieszkająca w amerykańskiej miejscowości Fraser.

Według zeznań poszkodowanego wynika, że zna ją osobiście, ale nie może jasno stwierdzić, jaki jest faktyczny motyw działania młodej kobiety. Mężczyzna twierdzi, że nie jest ona jego dziewczyną, co całkowicie odrzuca możliwość zemsty zazdrosnej partnerki. Warto podkreślić, że pechowiec kupił swojego wymarzonego Jeepa, zaledwie 3 miesiące przed tym koszmarnym zdarzeniem.

Wybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaWybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

 

Do zdarzenia doszło w lipcu ubiegłego roku. Według władz zastępcy szeryfa hrabstwa Macomb, około godziny 8 rano, policjanci z lokalnego posterunku otrzymali niepokojące zgłoszenie o pożarze samochodu w kompleksie San Remo Villa Apartment na Union Lake Road.

Warto dodać, że płomienie objęły również dwa inne samochody, które zostały mocno nadpalone. Właścicielka jednego z podpalonych aut o całej sytuacji dowiedziała się z lokalnej telewizji.

Kobieta podpaliła samochód obcego mężczyzny. Nie przewidziała jednej rzeczy i słono za to zapłaciła.

26-latka, aby popalić samochód, zdecydowała się polać go benzyną i podpalić. Jak pomyślała, tak zrobiła. Zapomniała jednak, że takie działanie jest śmiertelnie niebezpieczne i słono na to zapłaciła.

Poniższe nagranie przedstawia tę kuriozalną sytuację. Kobieta może mówić o sporym szczęściu, że przeżyła i zachowała większą część swojej twarzy. Nagranie może być bardzo przydatne, szczególnie dla mężczyzn mających coś na sumieniu. Jak widać na poniższym przykładzie, z kobietami nie ma żartów.

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Dziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoDziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoCzytaj dalej

Następny artykuł