ZDrogi.pl
WYPADek Rybnik

policja.pl

Rowerzysta dotkliwie porażony prądem. Wszystko przez silnie wiejący wiatr

7 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

Ogromny dramat rozegrał się na jednej z rybnickich ulic w poniedziałek wielkanocny, 5 kwietnia. Rowerzysta został bardzo dotkliwie porażony prądem. Wszystko przez silnie wiejący wiatr, który zerwał linie wysokiego napięcia. Mężczyzna z oparzeniami trzecie

Koszmar na rybnickiej ulicy. Mocny wiatr przewrócił drzewo, które spadło na linki wysokiego napięcia. Rowerzysta trafił do szpitala.

Do bardzo poważnego wypadku doszło w poniedziałek wielkanocny 5 kwietnia w Rybniku. Na ulicy Wielopolskiej, nieopodal skrzyżowania z ul. Gliwicką, silny wiatr powalił drzewo, które spadło na linki wysokiego napięcia.

W wyniku kontaktu zostały one zerwane wzdłuż ulicy, stwarzając ogromne zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego. Niestety, ale w ich pobliżu, przejeżdżał rowerzysta, który z poważnymi poparzeniami został przewieziony do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku.

Na miejsce incydentu bardzo szybko zadysponowano służby energetyczne, które miały za zadanie odciąć dopływ energii, a także rozpocząć kompleksową naprawę linii wysokiego napięcia.

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

Dokładnie nie wiadomo, w jakim stanie znajduje się poszkodowany mężczyzna. Lokalna jednostka policji będzie ustalać dokładne okoliczności oraz przyczyny tego groźnego zdarzenia. Ulica w rejonie wypadku była przez kilka godzin całkowicie zablokowana.

Według informacji przekazanych przez lokalny portal Rybnik.DlaWas.info, wcześniej przy ul. Wielopolskiej doszło do pożaru lasu. Wszystko z powodu silnego wiatru, który powalił drzewo na linię energetyczną, w wyniku czego zajęła się ściółka leśna.

Niestety, ale nie był jedyny dramatyczny incydent, który miał miejsce w naszym kraju w ostatnim czasie. Koszmarny wypadek miał miejsce w Nowej Wsi (gmina Wronki) w Wielkopolsce.

Naczepa ciężarówki z ogromną siłą wbiła się w samochód osobowy. Kierujący audi nie miał żadnych szans na przeżycie. Potencjalną przyczyną tego śmiertelnego incydentu mógł być wyciek substancji ropochodnej.

Dokładne okoliczności, a także przyczyny tej tragedii, będą ustalane przez lokalnych policjantów pod nadzorem prokuratora.

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl
===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`

Podobne artykuły

Policjanci zatrzymali 47-latkę, która wyrzuciła psa z samochodu. Źródło: Policja.pl

Aktualności

Pijana kobieta wyrzuciła psa z samochodu. Zaskakująca reakcja 13-latków

Czytaj więcej >
Kradzież na walizkę

Aktualności

Nieudana próba kradzieży BMW M2. Złodzieje wyłożyli się na jednej rzeczy - Wideo

Czytaj więcej >

Aktualności

Złodziejom udało się otworzyć auto. Nie dali rady otworzyć bramy - Wideo

Czytaj więcej >
Wyprzedzanie w niedozwolonym miejscu

Aktualności

W niedozwolonym miejscu wyprzedził nieoznakowany radiowóz - Wideo

Czytaj więcej >
Toyota GR-86 zadebiutuje później niż planowano

Aktualności

Toyota GR-86 zadebiutuje później niż planowano. Japończycy mają dobry powód

Czytaj więcej >
Subaru wygrało wyścig z lamborghini

Aktualności

Subaru staje do wyścigu z Lamborghini. Kierowca supersamochodu był bez szans - Wideo

Czytaj więcej >