Rodzina okradała plac budowy
Źródło: YouTube: MND

Miał być piękny materiał promujący nową ekspresówkę. Wyszedł dowód kradzieży

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
14 Października 2020

Rodzina postanowiła dokonać zuchwałej kradzieży materiałów budowlanych. Co gorsza, zaangażowała w to również małe dzieci. Na ich nieszczęście kręcono właśnie materiał reklamowy, którego stali się bohaterami.

W trakcie powstawania materiału reklamowego, który miał przedstawić postępy prac na budowie, doszło do niesłychanego odkrycia.

Polska policja zatrzymała amerykańską. Jak zajrzeli do dowodu rejestracyjnego, to dopiero się zdziwiliPolska policja zatrzymała amerykańską. Jak zajrzeli do dowodu rejestracyjnego, to dopiero się zdziwiliCzytaj dalej

Zobacz także: Nastolatek w BMW z impetem wbił się w ciężarówkę. Jego mama zginęła w tragicznych okolicznościach

Dron, przelatujący nad budową, uchwycił rodzinę, która w biały dzień dokonywała kradzieży.

Nagranie zarejestrowano na budowie Craiova-Piteşti Express Road - drogi ekspresowej, która powstaje w Rumunii. Jednym z wielu problemów, z którymi zmagać się muszą budowniczy, są złodzieje.

Przypadkiem nagrano moment, gdy cała rodzina złodziei kradła materiały budowlane i ładowała je na wozy. Skradziono głównie metalowe części, które prawdopodobnie później miały być sprzedane na pobliskim skupie złomu.

Rodzina - wraz z dziećmi - kradła materiały budowlane

Najsmutniejszy w tym wszystkim jest fakt, że złodziejom pomagały dzieci, które przy okazji doskonale się przy tym wszystkim bawiły.

Gdy jedna z dziewczynek zauważyła drona, cała rodzina wpadła w popłoch. Dorośli starali się zakryć twarze i z pośpiechem załadowali materiały na wóz z końmi.

Rodzina poszukiwana jest teraz przez miejscową policję.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Na sprzedaż trafiło BMW M1 należące do Paula WalkeraPrawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Na sprzedaż trafiło BMW M1 należące do Paula WalkeraCzytaj dalej

Następny artykuł