ZDrogi.pl
Motocyklista spadł z wiaduktu

Viral Hog

Przyjaciel pozbawił go życia. Młody motocyklista spadł z wiaduktu - Wideo

21 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

Brak odpowiedniego skupienia oraz chwila nieuwagi, mogą mieć straszne konsekwencje, szczególnie jeśli chodzi o jazdę na motocyklu. W tym konkretnym przypadku o tragedii zadecydowały sekundy oraz niezwykły pech młodego motocyklisty.

Do tego przerażającego incydentu doszło na jednej z międzystanowych autostrad w USA. Dokładniej na trasie East Columbus Drive w mieście Tampa na Florydzie.

Dwóch motocyklistów przemieszczało się pomiędzy pojazdami. Na nagraniu widać, że poruszają się dużą prędkością. W pewnym momencie doszło do niewyobrażalnego dramatu.

Jeden z mężczyzn, który przemieszczał się wraz z pasażerką, w pewnym momencie zdecydował się zwolnić. Niestety, ale ta decyzja okazała się mieć tragiczne konsekwencje. Przyjaciel, który jechał za nim, nie zdążył odpowiednio zareagować. Przednia opona jego motocykla najechała na tylną poprzedzającego go motocykla.

Subaru Impreza 22B

Wyjątkowe Subaru z 1998 roku sprzedane za ponad milion złotych. Ustanowiono nowy rekord

CZYTAJ DALEJ

Kontakt spowodował, że mężczyzna stracił kontrolę nad prowadzonym przez siebie jednośladem. Pojazd skręcił w prawo, a następnie wjechał w betonowe bariery okalające drogę. Impet uderzenia był tak duży, że młody motocyklista wypadł z trasy i spadł z ponad 30 metrów.

Mężczyzna do ostatnich chwil próbował walczyć o swoje życie. Jego dramatyczna próba złapania poręczy okazała się jednak nieskuteczna. W wyniku uderzenia, jego ramię zostało dosłownie roztrzaskane. Świadczy o tym rękawiczka, która uderzyła w pojazd autora poniższego materiału.

Mężczyzna wciąż oddychał, jednak barierki oraz wysokość skutecznie uniemożliwiły udzielenie natychmiastowej pomocy. Wkrótce na miejscu pojawiły się służby ratunkowe.

Niestety, ale pomimo ogromnego wysiłku medyków, życia 35-latka nie udało się uratować. Mężczyzna zmarł w wyniku poniesionych obrażeń w Tampa General Hospital.

Wiadomo, motocyklistów łączyła wieloletnia przyjaźń. „Po prostu jeździli po okolicy, byli dwójką niedoświadczonych motocyklistów. Niestety, ale zdarzył się ten potworny wypadek” - przekazał wujek ofiary.

Wiadomo, że 29-letni przyjaciel, a zarazem sprawca zdarzenia, w pośpiechu opuścił miejsce zdarzenia, pozostawiając na nim swoją partnerkę. Nie został jednak oskarżony o spowodowanie wypadku.

Policjanci wskazują, że może on jednak zostać ukarany za opuszczenie miejsca zdarzenia.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Piotr Dutka

Motoryzacja interesuje się od najmłodszych lat. Szczególnym uczuciem darzę niemiecka myśl techniczną, choć amerykańskie musclecary również powodują u mnie szybsze bicie serca.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@zdrogi.pl

Podobne artykuły

Policja Małopolska

Na drogach

Zderzył się z dwiema ciężarówkami i zaszył się w lesie. Kierowca BMW miał sporo na sumieniu

Czytaj więcej >
Policja Śląska

Na drogach

Połasił się na starego golfa. 19-letni recydywista w szaleńczy sposób uciekał przed policją

Czytaj więcej >
Pijany i bez prawa jazdy uciekał przed policją. Wiózł żonę i trójkę dzieci

Na drogach

Pijany uciekał przed policją. Ryzykował, choć wiózł żonę i troje dzieci

Czytaj więcej >
KPP Inowrocław

Na drogach

Ciągnikiem rolniczym jechał pod prąd na obwodnicy. Okazało się, że napędzały go procenty

Czytaj więcej >
LORD Drogowy

Na drogach

Szukał śmierci na ruchliwej drodze. Jechał prosto na innego kierowcę - Wideo

Czytaj więcej >
Zatrzymał auto na autostradzie i poszedł spać

Na drogach

Kierowca zatrzymał auto na autostradzie i poszedł spać

Czytaj więcej >