ZDrogi.pl > Na drogach > Kierowca BMW kręcił bączki na parkingu. Jego auto stanęło w płomieniach - Wideo
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 14:40

Kierowca BMW kręcił bączki na parkingu. Jego auto stanęło w płomieniach - Wideo

Kierowca BMW kręcił bączki na parkingu. Jego auto stanęło w płomieniach.
Reddit/IdiotsInCars

Na kanale „IdiotsInCars” na Reddicie pojawiło się nagranie, które autor opatrzył krótkim komentarzem - „Typical bmw driver (Typowy kierowca bmw)".

Choć wideo najprawdopodobniej pochodzi z Rosji, to u nas sytuacja wygląda dosyć podobnie.

Oczywiście nie mamy nic do marki BMW, firma w swojej historii wyprodukowała wiele wspaniałych wozów. Niestety jej wizerunek cierpi przez niedoświadczonych kierowców, którzy kupują kilkunastoletnie auta ze względu na ich napęd na tył.

BMW stanęło w płomieniach. Właściciel upalał je na parkingu

Samo BMW nie jest niczemu winne - po prostu „napęd we właściwym miejscu” przyciąga wariatów drogowych, którzy do wyboru mają „bawarę” lub mercedesa. Ta druga marka często odpada w przedbiegach, ponieważ przez lata miała łątkę auta dla emeryta.

Kierowca BMW nie był przygotowany na taki wypadek

Pewien właściciel BMW serii 6 (E63) postanowił popisać się przed znajomymi swoimi wybitnymi (jak pewnie uważał) umiejętnościami za kierownicą. Przez dłuższą chwilę kręcił bączki na przysklepowym parkingu.

Tym razem auto nie skończyło na latarni, czy zaparkowanym aucie. Poddał się silnik, który w pewnym momencie zaczął się palić.

Właściciel BMW ewidentnie nie był przygotowany na taką okoliczność i musiał ratować się małą gaśnicą, którą pożyczył mu kierowca nissana.

Prawdopodobnie wszystko zaczęło się przez maty wygłuszające, które stanęły w ogniu w pierwszej kolejności. Niedługo później całe auto trawiły płomienie.

Wideo zamieszczamy poniżej

Źródło: Reddit/IdiotsInCars

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Powiązane