ZDrogi.pl > Na drogach > Kolejny przelot przez rondo. Kierowca popełnił fatalny błąd
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 15:05

Kolejny przelot przez rondo. Kierowca popełnił fatalny błąd

Robert Gibas
Robert Gibas / Facebook

Kolejny kierowca nie poradził sobie na rondzie i zanotował wstydliwą wpadkę. Pewien zmotoryzowany zanotował krótki lot, po czym z impetem wbił się w zaparkowane samochody.

W ostatnim czasie efektowne przeloty przez ronda są w naszym kraju bardzo częstym zjawiskiem. Niestety, ale świadczą one o bezmyślności niektórych kierowców, którzy swoim zachowaniem narażają innych uczestników ruchu drogowego.

Pomimo faktu, że poniższe sytuacja nie była tak spektakularna jak legendarny przelot z Rąbienia, to i tak warto pokazać ją szerszemu gronu odbiorców.

Do nietypowego zdarzenia doszło w czwartek 11 listopada na terenie strefy przemysłowej w Pile. Pewien kierowca przestrzelił rondo po czym dokonał szeregu zniszczeń.

Staranował ogrodzenie, po czym zakończył swoją jazdę uszkadzając samochody dostawcze zaparkowane tuż przed salonem Fiata.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Według informacji przekazanych przez Radio Poznań, antybohaterem nagranie jest 34-letni mieszkaniec gminy Ujście.

W toku przeprowadzonych działań wyszło na jaw, że mężczyzna był pijany. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad promil alkoholu w swoim organizmie.

Warto dodać, że w czasie szaleńczej jazdy w jego aucie znajdowało się dwoje pasażerów. Zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie nic poważnego się nie stało.

Teraz bezmyślny kierowca odpowie przed sądem za m.in jazdę pod wpływem alkoholu.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected];

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Powiązane