ZDrogi.pl > Aktualności > Próbował sprzedać katalizator. Policjantów zainteresowały przedmioty w tle zdjęcia
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 15:03

Próbował sprzedać katalizator. Policjantów zainteresowały przedmioty w tle zdjęcia

Wystawił na sprzedaż katalizator. Na zdjęciach widać było narkotyki
Biuro Szeryfa Hrabstwa Stone/Facebook

Jeśli zamierzasz sprzedać coś na jednym z internetowych portali aukcyjnych, upewnij się, że na opublikowanych zdjęciach nie widać czegoś podejrzanego. Taki błąd popełnił właśnie jeden z mieszkańców Missouri (USA), który postanowił sprzedać katalizator.

Mężczyzna zamieścił przedmiot na jednym z popularnych portali aukcyjnych. Na zdjęciach znalazło się jednak coś, co przykuło uwagę funkcjonariuszy prawa.

W tle zdjęcia, na stole leżał woreczek z białym proszkiem oraz strzykawka. Biuro szeryfa hrabstwa Stone postanowiło przyjrzeć się bliżej sytuacji i udało się pod adres „allegrowicza".

Zapukali do drzwi podejrzanego 30 września, uzbrojeni w nakaz przeszukania mieszkania. Jak się okazało, podejrzenia mundurowych były słuszne. Przedmioty widoczne na zdjęciu faktycznie były metamfetamina oraz strzykawką. W trakcie przeszukania znaleziono 48 gramów nielegalnej substancji oraz... broń.

Szeryf hrabstwa Stone, Doug Rader, zamieścił komentarz na Facebook'u, w którym poinformował, że przedmiot nie jest już na sprzedaż:

„Przepraszam, jego katalizatory nie są teraz na sprzedaż” – powiedział Rader w poście. Zaapelował przy okazji - Upewnij się, jeśli sprzedajesz przedmioty w mediach społecznościowych, czy twoje narkotyki nie są w tle!

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected];

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: kfvs12.com

Powiązane