Prawo jazdy stracił za alkohol. Do egzaminu podszedł pijany
Źródło: zDrogi.pl

Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
13 Października 2020

Prawo jazdy 44-latek stracił za jazdę pod wpływem alkoholu. Mężczyzna postanowił odzyskać uprawnienia podchodząc ponownie do egzaminu. Niestety - nie zdał.

​44-letni mieszkaniec gminy Chodel (woj. lubelskie) przyszedł pijany na egzamin... na prawo jazdy. Mężczyzna dotychczasowy dokument stracił za jazdę pod wpływem alkoholu. Można stwierdzić, że picie (dosłownie i w przenośni) weszło mu w krew. 44-latkowi grozi do 5 lat więzienia.

Prawo jazdy stracił przez alkohol. Przyszedł pijany na ponowny egzamin

Polska policja zatrzymała amerykańską. Jak zajrzeli do dowodu rejestracyjnego, to dopiero się zdziwiliPolska policja zatrzymała amerykańską. Jak zajrzeli do dowodu rejestracyjnego, to dopiero się zdziwiliCzytaj dalej

Zobacz także: Nastolatek w BMW z impetem wbił się w ciężarówkę. Jego mama zginęła w tragicznych okolicznościach

O pijanym kursancie powiadomili policję pracownicy WORD-u w Lublinie. Do sytuacji doszło w piątek 9 października. Egzaminatorka podczas manewrów na placu wyczuła od 44-letniego kursanta silną woń alkoholu.

"Skierowani na miejsce policjanci ruchu drogowego dokonali badania trzeźwości 44-letniego mieszkańca gm. Chodel. Badanie alkomatem wykazało, że w organizmie miał przeszło promil alkoholu. Mężczyzna w takim stanie przyszedł zdać prawo jazdy kat. B, które wcześniej stracił za jazdę pod wpływem alkoholu" - poinformował oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie kom. Kamil Gołębiowski.

Prawo jazdy odzyska nieprędko

44-latkowi za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz kolejny zakaz kierowania pojazdami.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Na sprzedaż trafiło BMW M1 należące do Paula WalkeraPrawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Na sprzedaż trafiło BMW M1 należące do Paula WalkeraCzytaj dalej

Następny artykuł