ZDrogi.pl > Wideo > Prawdziwie polska rodzina przechodziła przez pasy. Kierowca miał anielską cierpliwość - Wideo
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 15:03

Prawdziwie polska rodzina przechodziła przez pasy. Kierowca miał anielską cierpliwość - Wideo

Najbardziej polska rodzina przechodzi przez pasy
YouTube: DJ Ryju

W serwisie YouTube pojawiło się nagranie, które mocno podzieliło internautów. Widać na nim trzyosobową rodzinę, która przechodzi przez jezdnię... a całe zajście miało nieoczekiwany finał.

Na nagraniu widzimy, że autor nagrania zatrzymał się przed pasami, aby przepuścić parę z dzieckiem. Gdy trzyosobowa rodzina przechodziła przez jezdnię, widać było, że coś się już kroi. Nim kierowca ruszył, kobieta już bacznie go obserwowała.

Auto ruszyło, kobieta puściła dziecko i zaczęła krzyczeć w stronę kierowcy. Trudno zrozumieć, co nią kierowało... zresztą zobaczcie sami.  

Wielu kierowców jest niezadowolonych ze zmian dotyczących pierwszeństwa na pasach, choć rząd planuje nałożyć także dodatkowe obowiązki dla pieszych. W planach jest również zakaz korzystania z telefonów komórkowych w trakcie przechodzenia przez ulicę.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Nowe przepisy

Przypominamy, że w świetle nowych przepisów piesi mają pierwszeństwo już w momencie wchodzenia na przejście. Do tej pory takowe mieli tylko jeśli znajdowali już się na pasach. Zmiany nie spotkały się entuzjazmem ze strony kierowców, ale aktywiści już twierdzą, że przyniosła ona ogromną poprawę bezpieczeństwa na przejściach.

Nagranie udostępniamy poniżej:

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected];

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na Facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Źródło: zDrogi.pl

Powiązane