ZDrogi.pl > Aktualności > Pościg za przestępcami. Policjant oddał strzały przez przednią szybę - Wideo
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 14:38

Pościg za przestępcami. Policjant oddał strzały przez przednią szybę - Wideo

Policjant oddał strzały przez przednią szybę w trakcie pościgu
YouTube: PoliceActivity

Nie tak dawno hitem internetu był „instrybutor” - czyli nagranie, które pokazuje nieporadność polskich funkcjonariuszy w starciu z kobietą za kierownicą.

Policjanci podobno uznali, że próby zatrzymania podejrzanej na miejscu mogą wyrządzić więcej szkód, niż puszczenie jej wolno. Ostatecznie kobieta sama oddała się w ręce policji.

Policjanci w Polsce stali się po tym zdarzeniu obiektem żartów

Jak wyglądają podobne sytuacje w stanach? Widać to doskonale na nagraniu, które opublikowano jakiś czas temu w serwisie YouTube.

Thomas Romero, który został zastrzelony na 11 lipca 2018 roku w samoobsługowej myjni samochodowej przy 1402 N. Eastern Ave (Las Vegas). Mężczyzna był członkiem lokalnego gangu FTC.

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

Policjanci szybko podjęli działania, które pozwoliły zatrzymać przestępców

Policjanci szybko otrzymali zgłoszenie dotyczące próby morderstwa. Ofiara została kilkukrotnie postrzelona, a sprawcy uciekali ciemnym SUV-em z miejsca zbrodni. Oczywiście próba morderstwa a dewastowanie stacji benzynowej to dwie różne rzeczy. My jednak chcielibyśmy zwrócić uwagę na determinację i pewne działania funkcjonariusza.

Policjanci szybko zlokalizowali czarnego Forda Expedition, którym uciekali przestępcy. Rozpoczął się pościg, W którego trakcie obaj podejrzani oddali łącznie 34 strzały w radiowozy funkcjonariuszy.

Policjanci jednak nie pozostali dłużni. Świadomi obcowania z niebezpiecznymi przestępcami, oddali łącznie 32 strzały. Bohaterami nagrania są funkcjonariusz William Umana oraz funkcjonariusz Paul Solomon. Podejrzani zostali zidentyfikowani jako 23-letni Fi del Miranda i 30-letni René Nunez.

Przybyły na miejscu personel medyczny uznał Mirandę za zmarłą. Nunez został aresztowany. W akcji żaden oficer nie został ranny.

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected] ===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`

Źródło: Las Vegas Review Journal

Powiązane