Policja nie spodziewała się takiej ilości narkotyków
Źródło: Materiały Policyjne

Policjanci ze Szczecinka otworzyli bagażnik. Byli kompletnie zaskoczeni

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
25 Grudnia 2020

Policja ze Szczecina spodziewała się znaleźć w zatrzymanym aucie znaczne ilości narkotyków. Ostatecznie ich ilość przekroczyła wszelkie oczekiwania. Policjanci byli zaskoczeni, gdy otworzyli bagażnik auta.

W środę, 23 grudnia, policjanci ze Szczecinka zatrzymali 26-latka, w którego samochodzie znaleźli tajemnicze paczki. Okazało się, że mężczyzna przewoził autem duże ilości narkotyków.

To ogromny sukces szczecińskich funkcjonariuszy. 23 grudnia policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Szczecinku wraz z dzielnicowymi wspólnie przeprowadzili działania pod kątem zwalczania przestępczości narkotykowej. Funkcjonariuszom udało się wcześniej ustalić, że na terenie miasta porusza się samochód, w którym prawdopodobnie przewożone są znaczne ilości narkotyków.

Policja spodziewała się odnaleźć w aucie narkotyki

Policjanci zatrzymali poszukiwany samochód do kontroli drogowej. Podczas przeszukania pojazdu odnaleziono w bagażniku tajemniczo wyglądające paczki, które owinięte były folią.

Okazało się, że 26-letni kierowca przewoził w pakunkach hermetycznie zapakowaną marihuana. Funkcjonariusze zabezpieczyli skonfiskowane narkotyki i zatrzymali mężczyznę.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

Policja nie spodziewała się takiej ilości środków odurzających

Mężczyzna został przyłapany na gorącym uczynku. Choć policjanci spodziewali się, że w aucie znajdą narkotyki, to już ich ilość wprawiła w osłupienie. W sumie policjanci ze Szczecinka zabezpieczyli prawie 5 kilogramów marihuany. Czarnorynkowa wartość skonfiskowanych narkotyków w takiej ilości wynosi ponad 150 tysięcy złotych.

Mężczyzna kierujący autem został zatrzymany przez policję. Postawiono mu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Sąd zadecydował umieścić 26-latka w areszcie na najbliższe trzy miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet 10 lat więzienia.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł