ZDrogi.pl > Aktualności > Doniósł, że popełnił morderstwo... aby policja odśnieżyła mu podjazd
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 14:44

Doniósł, że popełnił morderstwo... aby policja odśnieżyła mu podjazd

Policja otrzymała zgłoszenie dotyczące morderstwa.
Photo by Simon Schoepf on Unsplash

Pewien mężczyzna postanowił w nietypowy sposób rozwiązać problem śniegu na drodze dojazdowej do domu. Mężczyzna uznał, że odśnieżanie to obowiązek lokalnych władz.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Grybova Rudnia w północno-zachodniej Ukrainie. Poinformowała o nim Julia Kowtoun z Czerniowowskiej komendy policji.

Mężczyzna zadzwonił na policję i zgłosił, że popełnił morderstwo i czeka na służby w domu. Uprzedził jednak, że dojazd do jego posesji jest utrudniony i zasugerował, aby policjanci wzięli ze sobą pług śnieżny.

Policja otrzymała informację, że Ukrainiec zadźgał partnera swojej matki, który „nie wykazuje teraz żadnych oznak życia” - powiedziała w poniedziałek Kowtoun.

Mężczyzna poradził również policji, aby przyniosła pług śnieżny, ponieważ „w inny sposób nie można dotrzeć do jego domu” - dodała.

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

Policja była jednak przygotowana na takie sytuacje i dotarli do „mordercy” pojazdem terenowym.

Ku zdziwieniu funkcjonariuszy, ofiara była cała i zdrowa. Mężczyzna był również mocno zdziwiony, gdy usłyszał, że miał paść ofiarą ataku. Jak udało się ustalić - domniemany morderca uznał, że droga dojazdowa do jego posesji powinna zostać przez lokalne służby.

Według władz wspomniana droga została odśnieżona, ale mężczyzna nie był niezadowolony efektów i miał nadzieję, że policja pracę dokończy.

Podejrzany przyznał się do fałszywego zgłoszenia i grozi mu grzywna w wysokości do... 119 hrywien (około 15 zł 50 gr).

Warto przy okazji wspomnieć, że Ukraina w tym regionie odnotowała w ostatnich dniach rekordowe opady śniegu - ponad 50 centymetrów.

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected] ===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`

Powiązane