ZDrogi.pl > Aktualności > Sznury karetek ustawiają się pod szpitalami
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 14:51

Sznury karetek ustawiają się pod szpitalami

Pogotowie nie nadąża
Twitter: @batofthedungeon

Coraz więcej szpitalnych łóżek jest zajętych przez pacjentów zakażonych koronawirusem. Chorych cały czas przybywa, dosadnie ukazuje zdjęcie zrobione przed wrocławskim SOR-em.

W czwartek Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnej rekordowej liczbie zachorowań (ponad czterech tysiącach nowych potwierdzonych przypadków). W związku z tym postanowiono podjąć radykalne kroki.

Pogotowie ratunkowe codziennie dostarcza kolejnych chorych. Szpitalom nie wystarcza łóżek.

O sytuacji wspomniał też portal o2.pl

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

Najbliższe dni mogą być jeszcze gorsze i dlatego rząd objął cały kraj żółtą strefą.Przed SOR-em we Wrocławiu przy ul. Borowskiej utworzyła się długa kolejka karetek pogotowia. To pokazuje, jak dramatyczna jest sytuacja. Chorych cały czas przybywa. Podobną sytuację zarejestrowano dzień wcześniej w Warszawie.

Pogotowie. Sznury karetek ustawiają się pod szpitalami

Ratunkiem ma być wprowadzeniem strefy żółtej w całym kraju - czas pokaże, czy pomoże to spowolnić rozprzestrzenianie się wirusa.

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected] ===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`