Pijany mężczyzna leżał na jezdni
Źródło: Materiały Policyjne

Kompletnie pijany wybrał najgorsze możliwe miejsce do spania

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
27 Października 2020

Pijany mężczyzna miał ponad 2.5 promila alkoholu we krwi. Postanowił się położyć w najgorszym możliwym miejscu. 48-latek cudem przeżył.

Ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 48-letni mężczyzna, który w sobotę około 21.00 postanowił zdrzemnąć się na prawym pasie drogi w miejscowości Złojec na Lubelszczyźnie.

Mężczyzna został najechany przez 40-latka kierującego Toyotą.

Pijany 48-latek został ranny, jednak przeżył i trafił do szpitala.

Brytyjczycy nie chcą aut poleasingowych, tysiące niszczeją na torachBrytyjczycy nie chcą aut poleasingowych, tysiące niszczeją na torachCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

Policyjne badanie alkomatem wykazało, że kierowca samochodu był trzeźwy. Natomiast leżący na drodze mężczyzna w organizmie miał ponad 2,5 promila alkoholu.

Droga była słabo oświetlona, a widoczność była dodatkowo ograniczona z uwagi na mgłę. Kierujący nie miał szans zauważyć leżącego na jezdni mężczyzny.

Na miejscu, gdzie doszło do wypadku, pracowali policjanci dochodzeniowo - śledczy wraz z technikiem kryminalistyki, aby ustalić szczegóły przebiegu zdarzenia.

Pijany mężczyzna najprawdopodobniej jest jedynym winnym wypadku.

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Andrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoAndrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoCzytaj dalej

Następny artykuł