ZDrogi.pl > Na drogach > Osobówka była ciągnięta pod naczepą TIR-a. 19-latka miała sporego pecha
Piotr Dutka
Piotr Dutka 18.06.2022 02:02

Osobówka była ciągnięta pod naczepą TIR-a. 19-latka miała sporego pecha

Youtube
Youtube

Niestandardowa sytuacja na jednej z amerykańskich autostrad. Samochód osobowy znalazł się pod naczepą TIR-a. Niestety, ale pojazd przebył w ten kuriozalny sposób ponad 1,5 kilometra. Moment przerażającego zdarzenia zarejestrował jeden z kierowców.

Publiczne trasy obfitują w różnorakie dziwne sytuacje. Jedna z nich miała miejsce we wtorek na międzystanowej autostradzie I-294, w północno-wschodnim Illinois w Stanach Zjednoczonych. 

Samochód osobowy wbił się naczepę TIR-a. Jak się później okazało, oba pojazdy przebyły w ten niezwykle nietypowy sposób pokaźny dystans.

Wiadomo, że za kierownicą osobówki zasiadała 19-letnia kobieta. Jej auto z impetem wjechało w bok naczepy, wbijając się pod nią.

Najprawdopodobniej kierujący ciężarówką nie zauważył nietypowego zdarzenia, ponieważ kontynuował dalszą jazdę przez 1.5 kilometra.

Nie jest tajemnicą, że tego typu incydent był śmiertelnie niebezpieczny i mógł nieść za sobą poważne konsekwencje.

Moment zdarzenia zarejestrował jeden z kierowców podróżujących autostradą. Na nagraniu widać, jak 19-latka macha rękami, próbując przekazać innym zmotoryzowanym, by ci odpowiednio zareagowali.

Warto podkreślić, że w wyniku tego zdarzenia nikt poważniej nie ucierpiał. Po prostu cud.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Wideo - Grzegorz Buczyński