ZDrogi.pl > Na drogach > Osobowe audi z potężną siłą wbiło się w drzewo. 20-latek nie miał żadnych szans na przeżycie
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 15:00

Osobowe audi z potężną siłą wbiło się w drzewo. 20-latek nie miał żadnych szans na przeżycie

KMP Radzyń Podlaski
KMP Radzyń Podlaski

Do niewyobrażalnej tragedii doszło na jednej z dróg województwa lubelskiego. Samochód osobowy wypadł z drogi i z ogromną siłą wjechał w przydrożne drzewo. Niestety, ale w wyniku tego przerażającego wypadku życie stracił młody, 20-letni kierowca.

Brawura, nadmierna prędkość oraz brak rozwagi, to jedne z głównych czynników, które są odpowiedzialne za zdecydowaną większość tragicznych zdarzeń drogowych.

Do przerażającego incydentu doszło w minioną sobotę 31 lipca w miejscowości Borki w powiecie radzyńskim. Około godziny 15.00 miejscowe służby zostały zaalarmowane, że na drodze krajowej numer 19, na trasie Kock – Radzyń Podlaski samochód uderzył w przydrożne drzewo.

Na miejsce dramatu bardzo szybko zadysponowano jednostki straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz policję.

>

KM

Siła uderzenia była gigantyczna. Z rozbitego samochodu praktycznie nic nie zostało.

Według wstępnych ustaleń miejscowej policji kierujący osobowym audi na prostej drodze chciał wyprzedzić ciąg pojazdów. Niestety, ale przy finalizowaniu manewru, stracił panowanie nad swoim autem, zjechał z drogi i z impetem wbił się drzewo.

Jak się okazało, osobówką kierował 20-letni mieszkaniec gminy Radzyń Podlaski. Wiadomo, że w momencie tragedii podróżował sam. Niestety, ale pomimo ogromnego wysiłku medyków, jego życia nie udało się uratować. Młody mężczyzna zmarł na miejscu.

>

Oglądając zdjęcia z miejsca wypadku, można jasno stwierdzić, że siła uderzenia była ogromna. O tym fakcie w dobitny sposób świadczą rozległe uszkodzenia pojazdu, który dosłownie owinął się wokół drzewa.

Dokładne przyczyny, jak i okoliczności tego przerażającego wypadku będą ustalane przez miejscowych funkcjonariuszy. Ich praca będzie nadzorowana przez prokuratora.

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl