ZDrogi.pl > Na drogach > Nietypowa sytuacja na autostradzie. Kierowcy stawali gdzie popadnie
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 15:06

Nietypowa sytuacja na autostradzie. Kierowcy stawali gdzie popadnie

STOP CHAM
STOP CHAM

Świadkami niezwykle nietypowej sytuacji byli kierowcy poruszający się autostradą A4 na odcinku Wrocław - Sośnica. Część zmotoryzowanych zatrzymała swoje samochody, panicznie reagując na jeden szczegół.

Pojazdy zatrzymane w dziwnych miejscach, a także drogowy chaos. Taka niestandardowa sytuacja miała miejsce na odcinku autostrady A4 Wrocław - Sośnica.

Autor nagrania w kilku słowach opisał to niecodzienne zdarzenie. "Zaskoczeni kierowcy, którzy postanowili zatrzymać się na środku, na boku, byle jak, bez niczego - zaskoczeni E-Tollem..."

Należy podkreślić, że zachowanie kierowców było podyktowane faktem usunięcia bramek na odcinkach autostrad Stryków – Konin (A2) i Wrocław – Sośnica (A4).

Wielu zmotoryzowanych było zaskoczonych tym faktem. Część z nich nie mogąc się odnaleźć w nowych realiach, w panice zatrzymywała swoje samochody w kuriozalny sposób.

Trudo się dziwić, bo wielu z nich dowiaduje się o tym w tym miejscu. - podsumował autor nagrania.

Warto zaznaczyć, że od grudnia bieżącego roku za wszystkie przejazdy rządowymi autostradami można płacić jedynie, kupując z wyprzedzeniem bilet bądź też korzystając z jednej z trzech aplikacji.

W tym celu można skorzystać z aplikacji e-Toll PL, która jest krytykowana przez sporą ilość kierowców, e-Toll PL Bilet albo poprzez zakup biletu na stacjach paliw.

Przejazd można też opłacić za pomocą aplikacji mobilnych takich jak - Autopay, mPay czy Spark.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: STOP CHAM