ZDrogi.pl
Wypadek Long Island

youtube

Nietrzeźwa matka z impetem wbiła się w dom. W samochodzie wiozła trójkę dzieci - Wideo

25 Marca 2021

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

Pisk opon oraz rozdzierający krzyk spanikowanych dzieci. To główne odgłosy, które można było usłyszeć na jednej z ulic Brentwood. Nietrzeźwa kobieta z wielką siłą wbiła się w ścianę budynku jednorodzinnego. Moment szalonego wypadku, został zarejestrowany

Nietrzeźwa matka mogła doprowadzić do tragedii. Jej samochód wbił się w dom jednorodzinny. Kobieta jechała wraz z trójką swoich dzieci.

Nie od dziś wiadomo, że alkohol może być przyczyną tragedii rodzinnych. W tym przypadku, nieodpowiedzialne zachowanie matki trójki dzieci, mogło mieć koszmarne konsekwencje. 

Pomimo, że do tego incydentu doszło w październiku ubiegłego roku, to sprawa wciąż elektryzuje lokalne media. Kobieta została oskarżona o jazdę pod wpływem alkoholu, a także narażenie życia innych uczestników ruchu, jak i swoich dzieci. 

Do tego groźnego wypadku doszło w Brentwood na Long Island.

34-latka w pewnym momencie straciła panowanie nad prowadzonym przez siebie pojazdem i z wielką siłą wjechała w dom jednorodzinny. Warto zaznaczyć, że w momencie zdarzenia, rodzina zamieszkująca budynek przebywała u znajomych na niedzielnym obiedzie. 

Gdy wrócili do domu, zauważyli zdemolowany podjazd, a także kuchnię. Nagranie z kamery wyjaśniło okoliczności tego zdarzenia. Srebrny Lincoln Navigator wciąż znajdował się wewnątrz domu. W środku siedziała nietrzeźwa matka, wraz z trójka swoich dzieci.

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

„Utknęła w samochodzie przez godzinę, ponieważ lodówka zablokowała jej drogę ucieczki” - przekazała właścicielka domu, Angelica Reyes.

Policja ustaliła, że kobieta podróżowała wraz z trzema córkami w wieku od 4 do 8 lat. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. 

Kiedy jesteś pijany, nie powinieneś wsiadać za kółko. Jest to szczególnie niebezpieczne zwłaszcza gdy masz małe dzieci w samochodzie. To straszne. Nie wiem nawet, dlaczego przyszło jej to do głowy - powiedział Reyes.

Nieodpowiedzialna matka usłyszała zarzut jazdy pod wpływem alkoholu, a także sprokurowanie zagrożenie dla dobra swoich dzieci. Wiadomo, że nie przyznała się do większości postawionych zarzutów. 

Nie od dziś wiadomo, że nietrzeźwi kierowcy to bardzo poważna plaga, nie tylko na polskich drogach. Jazda na podwójnym gazie jest śmiertelnie niebezpieczna i może prowadzić do koszmarnych incydentów.

Z raportu Europejskiej Rady Bezpieczeństwa Transportu, który jest cytowany przez portal rankomat.pl, wynika, że kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu jest jedną z czterech głównych przyczyn śmiertelnych wypadków drogowych w Unii Europejskiej (obok nadmiernej prędkości, rozproszenia uwagi kierowcy oraz niezapiętych pasów bezpieczeństwa).

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl
===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`

Podobne artykuły

Kobieta uderzyła w parking po szczepieniu na COVID-19

Aktualności

Wracała ze szczepienia i spadła ze skarpy. Aż 8 ratowników wyciągało ją z pojazdu

Czytaj więcej >
Ford Kuga. Źródło: zDrogi.pl

Aktualności

Kupili auto i nie mogą nim jeździć, bo zarejestrowano już drugie z tym samym VIN-em

Czytaj więcej >
Chiny zapłacił za BMW w monetach

Aktualności

Kupił wymarzone BMW za pomocą monet. Przyniósł do salonu aż 900 kg miedziaków - Wideo

Czytaj więcej >
Funkcjonariusze walczyli o życie niemowlęcia. Dziecko zakrztusiło się kawałkiem jabłka

Aktualności

Monitoring miejski w Poznaniu nagrał dramatyczną walkę o życie niemowlęcia

Czytaj więcej >
YouTuber Ginger Billy przerobił swojego forda na kosiarkę.

Aktualności

Przerobił starego forda na... kosiarkę. Można kosić w deszczu - Wideo

Czytaj więcej >
Mistrz parkowania w akcji. Wystarczyły mu 3 cm zapasu

Aktualności

Prawdziwy mistrz parkowania. Temu kierowcy wystarczyły 3 cm zapasu - Wideo

Czytaj więcej >