ZDrogi.pl > Na drogach > Na widok policji tańczył na przejściu dla pieszych. Po chwili leżał na ziemi - Wideo
Konrad Karpiuk
Konrad Karpiuk 19.03.2022 14:54

Na widok policji tańczył na przejściu dla pieszych. Po chwili leżał na ziemi - Wideo

pieszy-tanczyl-przed-policja
Youtube.com/Jedz Kulwa !

Pieszy wchodził na przejście dla pieszych tanecznym krokiem. Gdy jednak spostrzegł radiowóz, zaczął tańczyć na przejściu dla pieszych. Po chwili już leżał na asfalcie.

Prawdopodobnie pieszy z tego nagrania był pod wpływem alkoholu, trudno inaczej wytłumaczyć takie zachowanie. Jeszcze zanim zbliżył się do jezdni, poruszał się dosyć chwiejnie, ale prawdziwe show zrobił dopiero na samej zebrze. Gdy zobaczył policjantów, to aż "zaprosił" ich do tańca.

Pieszy tańczył na przejściu dla pieszych. Policjanci zareagowali

Pieszy wszedł na krawędź jezdni i utrzymując taneczne ruchy, zaczął machać do policjantów, tak jakby ich prowokował, lub proponował taneczny pojedynek. Trudno stwierdzić, w jakim dokładnie tańcu specjalizował się mężczyzna, ale na reakcję policji nie trzeba było długo czekać.

Jeden z policjantów wyszedł z radiowozu i zaczął nie tanecznym, a pewnym krokiem zmierzać w kierunku tańczącego mężczyzny. Pieszy chyba przewrócił się z wrażenia, oszczędzając przy okazji policjantowi pracy przy pacyfikacji. Choć to zapewne nie byłoby potrzebne, bo uliczny tancerz nie wyglądał na agresywnego. Jednak mógł być pod wpływem "substancji rozweselających".

Policja podjęła interwencję w sprawie pieszego

Po chwili w radiowozie włączone sygnały, co oznaczało, że policjanci podejmują interwencję. Nie wiadomo, jak to się skończyło, gdyż nagrywający pojechał dalej. Niemniej, jeśli "tancerz" był pod wpływem alkoholu, to zapewne przyszło mu zapłacić za pobyt w "luksusowym hotelu" zwanym także izbą wytrzeźwień.

Czy pieszy mógł dostać mandat? Trudno taniec przed radiowozem uznać za znieważenie funkcjonariusza, nie wyglądało również na to, aby był w jakikolwiek sposób agresywny. Nie można jednak wykluczyć ukarania za stworzenie zagrożenia na przejściu dla pieszych, ale to już zależy od arbitralnego osądu funkcjonariusza.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: Youtube.com/Jedz Kulwa !

Tagi: Policja