ZDrogi.pl > Aktualności > Na brak grilla zaradzi Lamborghini Aventador. Usmażyło kiełbasę wydechem - Wideo
Konrad Karpiuk
Konrad Karpiuk 19.03.2022 14:54

Na brak grilla zaradzi Lamborghini Aventador. Usmażyło kiełbasę wydechem - Wideo

lamborghini-smazenie-kielbasy
Youtube.com Supercar Driver

Lamborghini to marzenie wielu entuzjastów samochodów, którzy najchętniej zabraliby je na tor, albo górską drogę. Ten mężczyzna znalazł inne zastosowanie dla włoskiego supersamochodu. Usmażył kiełbasę na płomieniach z wydechu.

Lamborghini Aventador dysponuje silnikiem V12 i w zależności od wersji ma od 700 do 760 koni mechanicznych. Niektórzy właściciele chcą zrobić z nich jeszcze większego potwora i podnoszą ich moc. Często "skutkiem ubocznym" takich modyfikacji jest wydech, który wręcz zieje ogniem. Jak się okazuje, móżna na nim nawet usmażyć kiełbasę.

Grill na wydechu z Lamborghini

Jeden z prowadzących kanał Supercar Driver, zapowiedział, że pokaże dzisiaj "jak można jeszcze wykorzystać Lamborghini Aventador". Planował nadziać kiełbasę na widełki i spróbować ją usmażyć na wydechu. Dzięki modyfikacji ECU, ten egzemplarz strzelał płomieniami. W sam raz na grilla.

Na początku nagrania pojawia się komunikat, aby nie próbować tego w domu. Na pewno nietrudno oparzyć się przy takiej "zabawie", choć byli i tacy co próbowali odpalić tytoń strzałem z wydechu (zwykle kończyło się złamaniem papierosa). Prowadzący przyłożył kiełbasę do ogromnej końcówki wydechu, a w tym czasie druga osoba wkręcała silnik na obroty.

Oczywiście Lamborghini zaczęło strzelać płomieniami z wydechu. "Wystrzały" były tak mocne, że aż mężczyźnie smażącemu kiełbasę odpychało rękę. Po kilku efektownych wystrzałach udało się przyrumienić mięsny przysmak.

Kiełbasa à la Lamborghini Aventador

Na sam koniec, prowadzący zdecydował się spróbować "kiełbasę z Lamborghini". Z tego co zrelacjonował, smakowała całkiem nieźle. Zdrowe to jednak nie było, już jedzenie z "tradycyjnego" grilla sprzyja powstawaniu nowotworów, a co dopiero takie wysmażone na spalinach. Niemniej, nie ma wątpliwości, że to prawdopodobnie najdroższa kiełbasa na świecie.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: Youtube.com Supercar Driver

Tagi: Lamborghini
Powiązane