ZDrogi.pl > Aktualności > Motocyklista bez uprawnień doprowadził do wypadku. Nastolatek miał na sumieniu znacznie więcej
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 14:38

Motocyklista bez uprawnień doprowadził do wypadku. Nastolatek miał na sumieniu znacznie więcej

Wypadek Łańcut
KPP Łańcut

Wypadek z udziałem motocyklisty. Nastolatek bez prawa jazdy, miał na sumieniu znacznie więcej. 

 Nieodpowiedzialni uczestnicy ruchu drogowego to bardzo poważny problem. W niektórych sytuacjach, poprzez swoje nieodpowiedzialne zachowanie, narażają innych zmotoryzowanych, na poważne niebezpieczeństwo. 

Do bardzo groźnego incydentu doszło w ostatni wtorek 30 marca w miejscowości Kraczkowa (woj. podkarpackie). Motocyklista stracił panowanie nad motocyklem marki Yamaha, a następnie zjechał do przydrożnego rowu.

Na nieszczęście jego, jak i jego pasażerki, pojazd z wielką siłą uderzył w betonowy przepust. W wyniku odniesionych obrażeń, zarówno 19-latek, jak i jego 18-letnia towarzyszka zostali przewiezieni do najbliższej placówki medycznej. 

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

Okazało się, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy, natomiast jego pojazd nie ma ważnego OC. Jak informuje podkarpacka policja, motocykl miał tablice rejestracyjne należące do innego jednośladu.

Na miejscu zdarzenia, przez kilka godzin pracowali policjanci z Łańcuta, którzy będą ustalać dokładne przyczyny, jak i okoliczności tego zdarzenia. 

Wiadomo również, że mężczyźnie została pobrana krew do niezbędnych badań, które mają potwierdzić, bądź też wykluczyć obecność alkoholu w jego organizmie. 

Co ciekawe, z oficjalnych danych, opublikowanych przez polską policję, obejmujących okres od 1 stycznia do 31 lipca tego roku wynika, że liczba wypadków z udziałem jednośladów zmalała w stosunku do tego samego okresu roku 2019 o 343. Mniej jest także zabitych (o 18) i rannych (o 330).

Źródło: KPP Łańcut

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected] ===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`undefined