Milioner zakopał auto z milionem koron
Źródło: YouTube: Kazma Kazmitch

Zakopał Range Rovera Evoque i ok. 170 tys. złotych. Jak je znajdziesz - są Twoje

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
29 Września 2020

Milioner znany pod pseudonimem "Kazma Kazmitch" ukrył swojego Range Rovera Evoque (a w nim równowartość 170 tys. złotych). Kto odnajdzie ukryty skarb - ten otrzyma go na własność. Dołączysz do poszukiwań?

Czeski milioner Kamil Bartošek, szerzej znany jako youtuber pod pseudonimem „Kazma”, stracił właśnie prawo jazdy. W związku z tym nieprędko wsiądzie za kółko... i postanowił pozbyć się swojego Range Rovera Evoque w nietypowy sposób.
35-latek zlecił zakopanie pojazdu wraz z milionem czeskich koron. Pieniądze umieścił w bagażniku. Mały majątek ukrył w bliżej nieokreślonym miejscu i ogłosił konkurs - Jeśli go znajdziesz, jest Twój.

Milioner „Kazma” jest jednym z najpopularniejszych youtuberów w Czechach. Mężczyzna dorobił się na swojej działalności statusu milionera.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

Biały Range Rover Evoque z milionem koron ukrytym w bagażniku trafił do kontenera, który następnie został zakopany gdzieś na terenie Czech. „Kazma"nie zdradził położenia skarbu, ale zapewnia, że w poszukiwaniach może wziąć udział każdy, kto tylko ma na to ochotę.

Znalazca zakopanego kontenera otrzyma całą jego zawartość, czyli auto i pieniądze. Milion koron to równowartość około 170 tys., zł.

„To będą poszukiwania, jakich nasz kraj nigdy wcześniej nie widział. Każdy ma szansę, by to znaleźć. Może kontener jest zakopany tuż za twoim domem? Może chodzisz po tym miejscu codziennie i nawet o tym nie wiesz? Udzielę wskazówek każdemu, kto zechce wziąć udział w wyzwaniu. Jeśli będziesz najszybszy i odnajdziesz skarb, wszystko będzie twoje” - mówi „Kazma”.

Milioner co jakiś czas będzie podawał kolejne, coraz precyzyjniejsze wskazówki, dotyczące położenia skarbu.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł