ZDrogi.pl > Aktualności > Chciał złapać tramwaj, wbiegając na torowisko. To, co stało się potem, odbiera mowę - Wideo
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 14:47

Chciał złapać tramwaj, wbiegając na torowisko. To, co stało się potem, odbiera mowę - Wideo

Mężczyzna wskoczył po tramwaj
Youtube/Twój Kurier Olsztyński

Mężczyzna chciał złapać tramwaj. Chwilę później doszło do przerażającego zdarzenia. 

Do niecodziennej sytuacji, doszło w miniony czwartek 14 stycznia w Olsztynie. Pewien mieszkaniec miasta w bardzo nietypowy sposób chciał złapać swój tramwaj. Śmiało, można powiedzieć, że ryzykował własne życie.

Nagranie, które bardzo szybko trafiło do sieci, jest po prostu przerażające. Widać na nim mężczyznę, który przez swoją głupotę mógł wpaść pod tramwaj, podczas próby przebiegania przez torowisko. W ostatniej chwili uratował swoje życie.

Decyzja o wbiegnięciu na torowisko była nieodpowiedzialna i nieprzemyślana. Każdego roku, wiele osób ginie pod kołami komunikacji miejskiej. Wszystko przez brak skupienia oraz chwilę nieuwagi. 

Zastanawiający jest fakt, czemu mężczyzna czekał na tramwaj na przeciwnym przystanku. Być może odprowadzał inną osobę i nagle nadjechał preferowany środek transportu. 

Mężczyzna mógł stracić swoje życie pod kołami tramwaju. O krok od wielkiej tragedii. 

Nie wiadomo, czy mężczyzna w momencie zdarzenia był trzeźwy, bądź nie znajdował się pod wpływem środków odurzających. Jest mało prawdopodobne, że na trzeźwo nie zauważyłby nadjeżdżającego tramwaju, który mógł pozbawić go życia. 

Decyzja o przebieganiu przez torowisko, również nie była zbyt rozważna. Nagranie ukazuje, że od tragedii dzieliły go dosłownie centymetry. 

Źródło: Twój Kurier Olsztyński

Niestety, ale nie był to jedyny nietypowy incydent, który miał miejsce w naszym kraju w ostatnim czasie. Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali kierowcę, który jechał bez świateł mijania. Okazało się, że niedziałające oświetlenie, to jego najmniejszy problem.

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl