ZDrogi.pl > Aktualności > Mężczyzna z maczetą w autobusie. Pasażerowie byli przerażeni
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 14:51

Mężczyzna z maczetą w autobusie. Pasażerowie byli przerażeni

Mężczyzna wyciągnął z plecaka maczetę
Wikipedia: Filip Budny

W autobusie MPK kursującym po ulicach Poznania doszło do przerażającego zdarzenia. Jeden z pasażerów wyciągnął z plecaka maczetę. Pasażerowie pojazdu zareagowali natychmiast.

Mężczyzna z maczetą w autobusie, pasażerowie byli przerażeni

Do zdarzenia doszło piątek 2 października wieczorem. Jak podaje Polsat News, niebezpieczny incydent miał miejsce w autobusie linii nr 321 MPK Poznań.

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

Świadkowie relacjonują, że jeden z pasażerów wyciągnął z plecaka maczetę. Zamaszystym ruchem uniósł ją nad swoją głowę. Wśród współpodróżnych wywołało to słuszne przerażenie.Na szczęście zareagowali pasażerowie obok mężczyzny. Wspólnymi siłami obezwładnili oni agresora. Na miejsce natychmiast wezwano policję.

Okazało się, że mężczyzna nie miał złych zamiarów i, najprawdopodobniej, był to jedynie pijacki „żart". Od poznaniaka czuć było zapach alkoholu, ale nie zgodził się na badanie alkotestem.

Mężczyzna nie poniesie kary. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Nie padły też żadne groźby ani wyrażenia chęci ataku.

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected] ===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`