Mężczyzna wyciągnął z plecaka maczetę
Źródło: Wikipedia: Filip Budny

Mężczyzna z maczetą w autobusie. Pasażerowie byli przerażeni

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
5 Października 2020

Mężczyzna w autobusie linii 321 MPK Poznań nagle wyciągnął maczetę. Pasażerowie byli przerażeni. Na szczęście, dzięki szybkiej reakcji współpodróżnych, nikomu nic się nie stało.

W autobusie MPK kursującym po ulicach Poznania doszło do przerażającego zdarzenia. Jeden z pasażerów wyciągnął z plecaka maczetę. Pasażerowie pojazdu zareagowali natychmiast.

Mężczyzna z maczetą w autobusie, pasażerowie byli przerażeni

Do zdarzenia doszło piątek 2 października wieczorem. Jak podaje Polsat News, niebezpieczny incydent miał miejsce w autobusie linii nr 321 MPK Poznań.

Polska policja zatrzymała amerykańską. Jak zajrzeli do dowodu rejestracyjnego, to dopiero się zdziwiliPolska policja zatrzymała amerykańską. Jak zajrzeli do dowodu rejestracyjnego, to dopiero się zdziwiliCzytaj dalej

Zobacz także: Nastolatek w BMW z impetem wbił się w ciężarówkę. Jego mama zginęła w tragicznych okolicznościach

Świadkowie relacjonują, że jeden z pasażerów wyciągnął z plecaka maczetę. Zamaszystym ruchem uniósł ją nad swoją głowę. Wśród współpodróżnych wywołało to słuszne przerażenie.
Na szczęście zareagowali pasażerowie obok mężczyzny. Wspólnymi siłami obezwładnili oni agresora. Na miejsce natychmiast wezwano policję.

Okazało się, że mężczyzna nie miał złych zamiarów i, najprawdopodobniej, był to jedynie pijacki „żart". Od poznaniaka czuć było zapach alkoholu, ale nie zgodził się na badanie alkotestem.

Mężczyzna nie poniesie kary. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Nie padły też żadne groźby ani wyrażenia chęci ataku.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Na sprzedaż trafiło BMW M1 należące do Paula WalkeraPrawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Na sprzedaż trafiło BMW M1 należące do Paula WalkeraCzytaj dalej

Następny artykuł