Mercedes rozkradziony przez noc
Źródło: https://www.birminghammail.co.uk/

Poszedł spać - przez noc rozkradli mu nowiutkiego Mercedesa

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
16 Grudnia 2020

Mercedes klasy C w ciągu jednej nocy został dotkliwie rozkradziony. Właściciel wartego niemal 200 tys. auta jest zdruzgotany i wyznacza nagrodę za pomoc. Auto stało zaparkowane przed jego domem - mimo to złodzieje rozkradali je kawałek po kawałku.

Klasa C została rozebrana kawałek po kawałku. Gdy właściciel spał, złodzieje rozkradali jego auto pod samym domem. Samochód został rozebrany i pozostawiony na betonowych blokach.

Mercedes został doprowadzony do tego stanu w kilka godzin

Wiele wskazuje, że była to kradzież na zamówienie - z pojazdu skradziono najbardziej "chodliwe" elementy, takie jak maska, fotele i drzwi, które niszczą się w modelu najbardziej.
Do zdarzenia doszło 9-10 grudnia pomiędzy 19.30 w środę a 4.45 w czwartek.

Mercedes przez noc został rozkradziony

Szokujące zdjęcia - które można zobaczyć poniżej - przedstawiają pozostałości samochodu stojące przed domem właściciela - Paula Hamptona. Jego pasierbica, 21-letnia Emily Heeley, namawia kierowców do parkowania samochodów w bezpiecznym miejscu, aby powstrzymać przestępców przed rozbieraniem większej liczby pojazdów.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

Policja przepytała mieszkańców okolicy, niestety nikt nic nie słyszał. O kradzieży poinformowała sąsiadka właściciela. Powołano straż sąsiedzką, która ma obserwować teren. Słusznie - na zdjęciach widać, że złodzieje próbowali ukraść również tylną kanapę. Teoretycznie więc mogliby po nią wrócić.

Mieszkamy na tej ulicy od ponad 20 lat i nigdy nie mieliśmy podobnych problemów” - mówią mieszkańcy.

Mercedes przez noc został rozkradziony

Mercedes Klasy C został zdemontowany, kawałek po kawałku, w Marsh Lane w West Bromwich

Policja starannie obejrzała samochód w poszukiwaniu odcisków palców, ale nie znaleziono niczego istotnego. Właściciel wyznaczył nagrodę pieniężną w wysokości 1000 funtów dla każdego, kto ma informacje, które pomogą w znalezieniu sprawców.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł