Matka wleciała ze swoimi dziećmi w ścianę budynku
Źródło: YouTube: CBS New York

Matka z dziećmi na pokładzie poszybowała SUV-em wprost w ścianę domu

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
13 Października 2020

Matka trójki dzieci wiozła swoje pociechy samochodem. Była pijana i straciła panowanie nad pojazdem. Poszybowała swoim SUV-em wprost w ścianę cudzego domu.

Szokujący materiał filmowy uchwycił moment, w którym kobieta rozbiła swojego Lincolna Navigatora, wbijając się w ścianę cudzego domu.

Zdarzenie zarejestrowały kamery zainstalowane przed budynkiem.

Polscy kierowcy wniebowzięci. Zapadły kluczowe decyzje, MOPy zmienią się nie do poznaniaPolscy kierowcy wniebowzięci. Zapadły kluczowe decyzje, MOPy zmienią się nie do poznaniaCzytaj dalej

Zobacz także: Kobiety spieszyły się do pracy. Pośpiech przypłaciły wizytą w przydrożnym stawie

34-letnia Ashley Thomas-Smith została aresztowana i stoi w obliczu wielu zarzutów, w tym prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu.

Matka wiozła w tym czasie trójkę swoich dzieci do domu w Brentwood w stanie Nowy Jork.

Zdarzenie zarejestrowały kamery bezpieczeństwa przed domem Angeliki Reyes (właścicielki posesji). Wideo pokazuje, jak Lincoln prowadzony przez kobietę uderza w skrzynkę pocztową przed posesją i wzbija się w powietrze. Auto przelatuje nad trawnikiem i uderzają w ścianę kuchni.

Angelika Reyes powiedziała w rozmowie z CBS New York, że była z rodziną w domu przyjaciela w czasie zdarzenia. Została powiadomiona o wypadku przez aplikację na smartfona połączoną z systemem bezpieczeństwa zainstalowanym w domu.
Kobieta szybko pobiegła do domu i zobaczyła SUV-a wbitego w ścianę. Zauważyła, że ​​kierowca i dzieci utknęli w pojeździe. Wraz z sąsiadami uwolniła pasażerów.

Matka po pijaku wjechała autem w ścianę budynku. Cud, że nikt nie ucierpiał

Mogło być jednak znacznie gorzej. Angelika Reyes niedawno otworzyła przedszkole w swoim domu.

„Kiedy jesteś pijany, nie prowadzisz samochodu, zwłaszcza gdy masz dzieci w samochodzie. To straszne. Nie wiem nawet, co jej przyszło do głowy” - skomentowała zachowanie nieodpowiedzialnej matki Angelika Reyes.

Ashley Thomas-Smith nie przyznaje się do żadnego z zarzutów.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Przejechał 178 km, gdy nagle doszło do wypadku. Nie żyje 52-letni sportowiecPrzejechał 178 km, gdy nagle doszło do wypadku. Nie żyje 52-letni sportowiecCzytaj dalej

Następny artykuł