ZDrogi.pl > Wideo > Kurier nie zauważył pociągu. Niewiele zostało z jego auta
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 15:05

Kurier nie zauważył pociągu. Niewiele zostało z jego auta

Kurier Amazona nie zauważył pociągu na przejeździe. Jego auto zostało przepołowione
WISN 12 News

O nieprawdopodobnie dużym szczęściu może mówić kurier firmy Amazon, Alexander Evans z Milwaukee w USA. Mężczyzna, przejeżdżając przez przejazd kolejowy, nie zauważył pociągu. Rozpędzony skład uderzył w auto dostawcze.

Mężczyzna cudem uniknął śmierci w wypadku, w którym pociąg rozerwał kierowaną przez niego furgonetkę na dwie części.

Do przerażającego wypadku doszło dokładnie 10 listopada, w dniu 33 urodzin kuriera. Ojciec dwójki dzieci pracujący jako kurier firmy Amazon dostarczał jak co dzień paczki. Jedna z tras prowadziła przez tory kolejowe, na których nie było żadnych świateł, ani innych zabezpieczeń.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Mężczyzna niemal zginął w dniu 33 urodzin

Kierujący furgonetką nie usłyszał sygnałów dźwiękowych pociągu, gdyż jest głuchy na lewe ucho. Na szczęście udało mu się ujść z życiem.

Amerykanin zauważył nadjeżdżający skład, kiedy już znajdował się na torach. W ostatniej chwili przyśpieszył, dzięki czemu kabina kierowcy uniknęła bezpośredniego uderzenia przez pociąg. Sam pojazd nie miał większych szans w starciu i został dosłownie rozerwany na dwie części.

Jakimś cudem kurier nie odniósł żadnych obrażeń. Roztrzęsiony 33-latek w rozmowie ze stacją telewizyjną przyznał, że nie może uwierzyć w swoje szczęście.

Materiał wideo udostępniony przez stację udostępniamy poniżej:

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected];

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Źródło: o2.pl