ZDrogi.pl > Aktualności > Koszmarny wypadek w warsztacie. Samochód spadł z podnośnika na trzech mechaników - Wideo
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 14:37

Koszmarny wypadek w warsztacie. Samochód spadł z podnośnika na trzech mechaników - Wideo

Wypadek mechanik
rusdtp.ru

Wypadek, który dosłownie jeży włos na głowie. Samochód spadł z podnośnika. Było o krok od tragedii. 

Nie jest tajemnicą, że podczas prac w warsztacie, bądź w garażu, nie trudno doznać jakiejś lekkiej kontuzji. Praca z użyciem specjalistycznych narzędzi, czy też podnośników, generuje szereg niebezpieczeństw.

Sytuacja, która została zarejestrowana w jednym z rosyjskich warsztatów zakrawa o prawdziwy cud. Incydent miał miejsce 27 marca w jednym z zakładów w rosyjskim Soczi.

SUV, który był umiejscowiony na podnośniku, w pewnym momencie z niego spadł. Pod samochodem znajdowało się trzech fachowców, którzy szacowali zakres potencjalnych napraw. W pewnym momencie sielankę przerywa koszmarne zdarzenie.

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

 Samochód zsunął się z podnośnika, z łoskotem spadając na podłogę warsztatu. Na szczęście, wszyscy mechanicy zdążyli w porę uchylić się przed spadającym autem, jednocześnie ratując swoje życie. 

Można śmiało powiedzieć, że gdyby pojazd spadł w zupełnie inny sposób, doszłoby do zmiażdżenia aż trzech osób. Jak wskazuje portal Wrc.net, Hyundai Tucson został poważnie uszkodzony, co na pewno nie zachwyciło jego właściciela.

Można śmiało powiedzieć, że trzech mechaników, cudem uniknęło śmierci. Wszystko wydarzyło się w ułamku sekundy, dlatego należy podkreślić, że wykazali się oni imponującym refleksem.

[EMBED-531]

 Nie był to jedyny incydent, który pokazuje, że nie każdy mechanik jest odpowiednio zaznajomiony z obowiązującymi przepisami BHP. Zdecydowanie mniej szczęścia miał pewien indyjski mechanik, który został zmiażdżony przez swojego klienta. 

 Kierowca chciał w idealny sposób wjechać swoją ciężarówką na kanał samochodowy. Niestety, ale jego dokładność doprowadziła do tego, że jego mechanik zginął w przerażających okolicznościach.

Źródło: rusdtp.ru

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected] ===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`undefined